Vivus ātrais kredīts

0

VivusLV_greyVivus, jeb Vivus.lv ir viens no populārākajiem ātro kredītu sniedzējiem, kas pieder uzņēmumam AS “4finance”, kas savukārt ir lielākais ātro kredītu izsniedzējs un viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem. Vivus ir šī uzņēmuma otrais projekts Latvijā un tas ir vairāk vērsts uz lielākām summām un šeit ir iespējams aizņemties līdz pat 1500 Eiro uz laiku līdz 24 mēnešiem, kas nozīmē, ka šis jau var tikt dēvēts par patēriņa jeb ilgtermiņa naudas aizdevumu. Ja runājam vairāk tieši par pašu 4finance, tad tas ir lielākais Latvijā strādājošais privātais aizdevējs ar 2013. gada apgrozījumu vairāk nekā 50 miljonu apmērā un kopējo peļņu vairāk nekā 17 miljonu lielumā. Šis uzņēmums tika aizsākts Latvijā 2008. gadā un kopš tā laika ir izpleties un nu jau darbojas vairāk nekā 14 dažādās valstīs, kur lielākā izaugsme ir tieši šajos jaunajos tirgos. Latvijā nozares eksperti lēš, ka šim uzņēmumam ir vismaz 80% no kopējā īstermiņa aizdevumu tirgus apgrozījuma, kas nozīmē to, ka visi pārējie vairāk kā 20 uzņēmumi cīnās par mazāk kā 5 daļu no kopējā tirgus!

Vivus zīmols, kā jau minēju iepriekš ir ilgtermiņa aizdevējs, kas izsniedz kredītus no 50 līdz 1500 Eiro apmērā uz laika posmu no 1 līdz 24 mēnešiem, un vēl pietam ir iespējams atlikt pirmo maksājumu par 3 mēnešiem, kas ļauj klientiem saņemt aizdevumu un sākt to atmaksāt tikai no 4. mēneša! Šis uzņēmums piedāvā aizņemties internetā tieši savā mājas lapā un to var darīt visu diennakti, tomēr uzņēmums savu darba laiku sāk katru dienu 7:00 un izsniedz kredītus līdz 24:00, bet nakts stundās no 24:00 līdz 7:00 pieteiktie kredīti tiks izskatīti nākamās dienas pirmajās minūtēs. Lai saņemtu šos aizdevumus klientam ir jābūt vecākam par 20 gadiem un jaunākam par 75 gadiem, kā arī jābūt patstāvīgam Latvijas Valsts iedzīvotājam un tam nedrīkst būt neatmaksātas parādsaistības vai kavēti hipotekāra kredītu un vai studentu kredīta maksājumi. Vivus piedāvā saviem klientiem ātru un ērtu apkalpošanu un nauda tiek ieskaitīta klientu kontā 15 minušu laikā pēc pieteikuma izdarīšana.

Ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālistiem jūs varat zvanīt uz tālruni “67439777” vai rakstīt e-pastu uz “info@vivus.lv“, bet ja vēlaties sazināties tiešsaistē, tad uzņēmums piedāvā arī tiešsaistes čatu ar konsultantu, kas pieejams mājas lapā. Uzņēmuma mājas lapā jūs varat iepazīties ar dažādiem sertifikātiem un atļaujām, kādas ir pieejamas un izsniegtas šim zīmolam, kā arī informāciju par uzņēmuma datu drošību un to, ka visi klientu dati tik pasargāti un netiks izplatīti trešajām personām.

Vivus aizdevējam ir mazāki procentu maksājumi nekā īsajiem kredītiem, kas tiek izsniegti uz mazāk kā 30 dienām, un tas ļauj debitoram kredītu atmaksāt ilgākā laika posmā nepārmaksājot tik daudz naudas. Un tas viss liecina par to, ka Vivus vadībai rūp savi klienti un tāpēc, ka 4finance kopumā ir izsniegusi vairāk nekā 3 miljonus kredītu, tad noteikti, ka šim uzņēmumam ir laba pieredze visā šajā un tas darbojas korekti un bez pārkāpumiem, jo ir arī LNKA biedrs.

Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE