VitaCredit auto kredīts

1
vitacreditVitaCredit ir Latvijā reģistrēts kredīt devējs, kas darbojas uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu SIA “Vita Credit” paspārnē un ir aizdevējs, kas specializējas tieši uz auto kredīta izsniegšanu. SIA “Vita Credit” uzņēmums ir reģistrēts 2011. gadā ar pamatkapitālu 426 tūkstoši Eiro, un šis uzņēmums šo 3 gadu laikā ir paspējis izaugt un teju teju ir iekļuvis Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 1000 pēc tīrajiem ieņēmumiem. VitaCredit pamatā piedāvā auto kredītus, kas var būt gan kredīts jaunas vai maz-lietotas automašīnas iegādei vai arī kredīts pret automašīnas ķīlu, un abos gadījumos ir iespējams saņemt aizdevumu no 200 Eiro līdz pat 20000 Eiro apjomā uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem. Šis kreditors saviem klientiem piedāvā aizņemties līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības, bet ja aizdevums ir līdz 4999 Eiro tad automašīnai pat nav obligāta KASKO apdrošināšana. Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu vai arī auto līzingu tev ir jābūt vecumā no 18 līdz 65 gadiem, bet automašīnai, kura tiem ņemta ķīlā jābūt jaunākai par 1999 gadu. Šis aizdevējs saviem esošajiem klientiem piedāvā arī kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, bet par nosacījumiem jums būs jāprasa uzņēmuma pārstāvjiem, zvanot uz telefonu 80009300 vai arī rakstīet uz e-pastu “info@vitacredit.lv” vai arī jādodas uz kādu no uzņēmuma filiālēm, kas atrodamas Rīgā, Jelgavā, Talsos un Tukumā. Uzņēmums katru kredīta pieteikumu izskata individuāli un katram debitoram tiek izveidots īpašs pieteikums, kur tad arī jūs varēsit vienoties par vidējiem procentiem, kā arī par citām ar kredītu saistītām lietām, un lai gan uzņēmums savā mājas lapā neuzrāda kāda ir GPL jeb gada procentu likme, tomēr cenrādī parādīts, ka klientiem ir dažādas iespējas, kā, piemēram saņemt kredītu brīvdienas par 30 Eur vienreizēju samaksu.
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 12.09.2014 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

1 komentārs

  1. Nenemiet kreditu saja VELNU iestade.
    Kad nemkreditu tad stasta cik visir jauki un forsi,bet velak vis ir daudz savadaak.

    Un ligumu kuru vini dod uz rokas ir aktivs tikai divas nedeelas,pectam viniizdoma savus likumus. Esiet uzmaniigi luudzu.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE