ViaSMS Atsauksmes

0

ViaSMS LogoViaSMS ir Latvijā reģistrēts kreditors, jeb ne-banku sektorā strādājošs zīmols, kas izsniedz bezskaidras naudas, jeb mikro aizņēmumus un darbojas šajā nozarē jau no 2009. gada. ViaSMS zīmols pieder uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu SIA “VIA SMS” un šis uzņēmums ir Latvijā reģistrēs komersants, kura apmaksātais pamatkapitāls 2009. gadā bija 300000 Latu (461818 EUR). Šis uzņēmums no tā darbības pirmsākumiem sevi kotē, kā vienu no galvenajiem Latvijas mikro kredītu izsniedzējiem un tieši tāpēc šī uzņēmuma apgrozījums un peļņa katru gadu aug un skatoties uz tā izaugsmi iespējams redzēt pat 60 % apgrozījuma kāpumu gadā, un 2012 gadā šis apgrozījums pārsniedz jau vairāk kā 2 miljonus Latu (vairāk kā 3 miljonu Eiro) un tas nozīmē, ka ar šādiem apgrozījuma datiem ViaSMS jau ierindojas Latvijas uzņēmumu saraksta augšgalā.

ViaSMS ir viens no tiem Latvijas kreditoriem, kas ir iestājies LNKA(Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācijā) un tas nozīmē, ka šis uzņēmums piekopj labu uzņēmējdarbības praksi un pirmajā vietā liek klientus nevis savu peļņu. ViaSMS aizdevējam ir patiešām labs klientu apkalpošanas serviss, kur ir iespējams uzzināt visus sev neskaidros jautājumus un noskaidrot visu par to, kā notiek aizdevumu piešķiršana utt. Lai sazinātos ar ViaSMS komadu jums ir vairākas sazņas iespējas:

  • Izmantojot Skype, rakstot uz “viasms.lv”;
  • Izmantojot E-pastu, rakstot uz “info@viasms.lv”;
  • Zvanot pa tālruņiem 27212412 vai 67212412;
  • Izmantojot viasms.lv mājas lapā pieejamo tiešsaistes čatu.

Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā naudas aizņēmumus no 50 Eur līdz 500 Eur ar termiņiem no 7 līdz 30 dienām. Ja jūs vēl nēsat uzņēmuma klients, tad pirmo aizdevumu līdz 200 Eiro jūs varat saņemt bez maksas, jeb bez procentu maksājumiem, tādā veidā iemēģinot uzņēmuma sistēmu un pārliecinoties par firmas labajiem nodomiem.

Uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās, svētku dienās no 10:00 līdz 20:00, kas nozīmē, ka aizdevumu pieteikumus, kas pieprasīti ārpus šī darba laika uzņēmuma pārstāvji izskatīs nākamās dienas sākumā, un tad arī piešķirs vai nepiešķirs šo kredītu. Šajā darba laikā arī tad ir iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem pa iepriekš minētajiem saziņas avotiem.

ViaSMS zīmolu iespējams atrast arī populārākajos Latvijas sociālajos mēdijos, kā:

  • Draugiem.lv – www.draugiem.lv/viasms/
  • Twitter – twitter.com/viasmslv
  • Facebook – facebook.com/viasmslv
  • YouTube – youtube.com/user/viasmslv
  • Google+ – plus.google.com/114087251838682473542/

Un tas liecina par to, ka uzņēmums aktīvi darbojas visās šinīs interneta vietnēs un arī ar to palīdzību ir iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, kā arī uzzināt jaunumus par uzņēmuma darbību un akcijām!

Vēl noderīgi zināt ir informācija, ka ViaSMS nav tikai Latvijas uzņēmums un šis zīmols darbojas arī Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un pat Spānijā, tāpēc arī šī darbības kvalitāte ir tik augstā līmenī!

Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE