SohoCredit ātrais kredīts

0
sohocreditSohoCredit ir viena no Latvijas lielākajiem ātro kredītu uzņēmumiem, kas savu darbību sāka tikai 2010 gadā, bet uzņēmums, kurš pašlaik uztur šo zīmolu SIA “SOHO GROUP” tika dēvēts par “Soho Food” un tas tika dibināts ar pamatkapitālu 569 tūkstošiem Eiro. Savos 3 darbības gados šajā industrijā SohoCredit zīmols ir izaudzis par vienu no lielākajiem tirgus spēlētājiem un 2013 gadā šis uzņēmums apgrozīja vairāk kā 4 milijonus Eiro un no tiem guva peļņu nedaudz virs 1 milijona Eiro, kas ir ļoti labs uzņēmuma rentabilitātes rādītājs. SohoCredit zīmols saviem klientiem sniedz tikai tā sauktos ātros kredītus un piedāvā aizņemties summas no 70 līdz 425 Eiro uz laiku no 10 līdz 30 dienām, bet pirmo aizdevumu jaunie klienti var saņemt pilnīgi bez maksas un šis aizdevums var būt līdz pat 300 Eiro un uz laiku līdz šīm 30 dienām. Ja jūs aizņematies naudu, bet noteiktajā laikā nespējat to atmaksāt uzņēmuma piedāvā arī termiņu pagarināšanu, kur ja tiek ņemti 200 Eiro:
  • 30 dienu pagarināšana izmaksās – 15.00 Eiro (0.50 dienā)
Ja jūs vēlaties sazināties ar SohoCredit pārstāvjiem, tad jūs varat zvanīt uz numuru “66116000” , rakstīt uz e-pastu “sohocredit@sohocredit.com” vai arī izmantot čatu uzņēmuma mājas lapā un sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem tiešsaistē. Uzņēmuma darba laiks ir katru darba dienu no 8:00 līdz 22:00 un sestdienās svētdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00, kurā laikā tad arī tiek izskatīti šie kredītu pieteikumi, bet pašus pieteikumus gan var veikt visu diennakti 365 dienas gadā. Vēl der zināt to, ka SohoCredit ir ieviesis kontus 4 lielākajās Latvijas bankās (Swedbank, Citadele, DNB, Nordea) un tas nozīmē, ka naudas pārskaitījumi notiek ātrāk kā 15 minūtēs pēc pieteikuma veikšanas un klientiem arī nebūs jāšķiras no starpbanku maksājumu izdevumiem. Kopumā šis aizdevējs ir uzticams un no klientiem dzirdētas ir labas atsauksmes, bet kā jau jebkurā kreditēšanas vietā, vienmēr ir jāizvērtē atbildīgi savas iespējas atmaksāt saņemtos aizdevumus, pat ja tie ir šie mikro kredīti!
Informācija atjaunota: 12.01.2017
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 26.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE