SMSCredit ātrais kredīts

0

SMSCredit LogoAr SMSCredit zīmolu, manuprāt, nav jāiepazīstina neviens jo šis kreditors ir burtiski visur. Internetā un citos mēdijos iespējams atrast šī uzņēmuma reklāmas, uzņēmuma pārstāvji sponsorē dažādus sporta pasākumus un nemaz nerunāsim par pašu zīmolu un tā statusu, kas nu jau ir sasniedzis nopietna tirgus līdera statusu. SMSCredit jau no pašiem pirmsākumiem bija nopietns īstermiņa kredītu tirgus spēlētājs ar saviem inovatīvajiem pakalpojumiem un laipno klientu apkalpošanu, bet tik lielus apjomus kā šis uzņēmums samiedzis šobrīd (vairāk kā 80% no kopējā ātro kredītu tirgus) tam izdevās piesaistīt ar inovatīvām akcijām, kur klienti piesaistot draugus varēja nopelnīt bonusus, kā arī paši saņemt atlaides.

Aiz SMSCredit zīmola stāv uzņēmums “4Finance” AS, kas ir Latvijā 2008. gadā reģistrēts uzņēmums ar apmaksāto vēsturisko pamatkapitālu 142 tūkstošu Eiro apmērā un patreizējo kapitālu vairāk kā 3 milijonu apmērā. Šis uzņēmums ir spējis izaugt no maza iesācējuzņēmuma par tirgus līderi un 2013 gadā “4Finance” grupas konsolidētais apgrozījums bija vairāk kā 150 milijoni Eiro, un no tiem tīrā peļņa bija 35 milijoni Eiro. Šādi cipari ļauj šim komersantam ierindoties 6. vietā Latvijas uzņēmumu topā pēc peļņas rādītājiem un 123 vietā pēc apgrozītajiem līdzekļiem. Kā liecina Lursoft datubāze, kad uzņēmums ieguvis Dienas biznesa apbalvojumu, kā “strauji augošs uzņēmums” un arī iekļuvis Latvija uzņēmumu Top 100 sarakstā.

Ja skatāmies tieši uz paša zīmola SMSCredit piedāvājumiem, tad redzams, ka šis aizdevējs piedāvā bezskaidras naudas aizdevumus no 5 līdz 425 Eiro apmērā uz laiku no vienas līdz 30 dienām, bet jaunajiem klientiem tiek piedāvāts bezprocentu kredīts 300 Eiro apmērā! Kā jau visi lielākie kreditori arī šis uzņēmums piedāvā saviem klientiem pagarināt aizdevuma termiņus, ja nav iespējams līguma noslēgtajā laikā naudu atdot, uz, lai pagarinātu 300 Eiro aizdevumu ir šādi nosacījumi:

  • Pagarināt aizdevumu par 7 dienām – 16.2 Eiro (2.3 E dienā)
  • Pagarināt aizdevumu par 14 dienām – 20.4 Eiro (1.45 E dienā)
  • Pagarināt aizdevumu par 30 dienām – 30 Eiro (1 E dienā)

Kā redzams tad aizdevuma pagarināšana uz ilgāku termiņu ir izdevīgāka, bet toties naudu atpakaļ atgūt nav iespējams, ja nauda tiek atdota nedaudz ātrāk, tāpēc šis termiņš jāizvēlas rūpīgi!

SMSCredit zīmols aktīvi darbojas arī sociālajos mēdijos un tam ir izveidoti konti visos populārākajos tīklos:

Bet ja jūs vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem jums ir iespējams zvanīt pa tālruni “67333990“, rakstīt epastu uz “info@smscredit.lv” vai arī izmantot tiešsaistes čatu uzņēmuma mājas lapā. Uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs ikvienam klientam atrast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un izturēsies pret jums laipni un saprotoši!

Vēl jāpiemin, ka SMSCredit darbojas vismaz 12 dažādās valstīs(Latvija, Lietuva, Krievija, Somija, Dānija, Zviedrija, Polija, Spānija, Gruzija, Čehija, Bulgārija un Igaunija), bet uzņēmuma filiālei Latvijā ir bankas konti visās no lielākajām bankām (Citadele, DNB, Nordea, Norvik un Swedbank), kas uzņēmuma klientiem ļauj veikt starpbanku maksājumus (kredīta atmaksu) bez komisijas maksas, kā arī pašam uzņēmuma ļauj izmaksāt aizdevuma summas dažu minūšu laikā. Šis zīmols ir zināms ar daudz un dažādām akcijām, tomēr lielākā daļa no Latvijas iedzīvotājiem jau ir reģistrēta uzņēmuma sistēmā tāpēc bezprocentu aizdevumus saņemt vairs īsti nebūs iespējams, tomēr komisijas maksas atlaides dzimšanas dienās un citi pārsteigumi ir visai ierasti!

Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE