SMS kredīts no 20 gadiem

0

SMS kredīts jeb īsziņas kredīts ir nebanku kreditoru īstermiņa aizdevumu veids, kas tiek izsniegts ar īsziņas pieteikuma palīdzību. Vienīgie resursi, kas nepieciešami SMS kredīta iegūšanai ir mobilais telefons, aktīvs mobilā telefona operatora pieslēgums, 0,01 EUR un nedaudz laika. Lai SMS kredīta pieprasīšana un saņemšana vispār būtu iespējama, ir nepieciešams pavisam nedaudz laika, lai reģistrētos konkrētā SMS kredīta devēja mājaslapā, norādot pieprasīto informāciju – personas datus un bankas konta numuru. Persona tiek identificēta un konta numurs tiek precizēts un apstiprināts ar drošības naudas 0,01 EUR apmērā pārskaitījumu uz kreditora norādīto bankas kontu. 0,01 EUR faktiski ir reģistrācijas maksa, kas kalpo arī par sava veida drošības naudu. Kad reģistrācija ir veikta un personas dati no kreditora puses ir apstiprināti, var veikt aizdevuma pieprasīšanu, nosūtot uz kreditora norādītu telefona numuru pieprasījuma īsziņu, kura ietver gan tekstu, gan ciparus – īsziņā parasti tiek ietverta informācija gan par aizdevuma apmēru, gan par tā atmaksas termiņu. SMS kredīts tiek ieskaitīts klienta kontā 10 līdz 15 minūšu laikā kopš pieprasījuma īsziņas nosūtīšanas brīža. Nebanku kreditori, kas piedāvā iespēju pieprasīt kredītu ar īsziņas palīdzību ir “SMSCredit.lv”, “ViaSMS.lv”, “Vivus.lv”, “Ondo.lv”, “CreditOn.lv”, “Open Credit”, “Green Credit”, “Soho Credit”, “Mini Credit”, “AtraisKredits.lv”, “Ātrais SMS kredīts”, “Kredīts 7”, “Kredīts 365”.

Kredīts no 20 gadiem

Kreditori, kuri piešķir aizdevumus personām sākot jau no 18 gadu vecuma, protams, piešķir tos arī personām, kas vecākas par 20 gadiem, jo 18 gadi ir minimālais vecums. Personām, kas vecākas par 20 gadiem, ir iespēja saņemt aizdevumu kā pie banku, tā arī pie nebanku kredītdevējiem. Banku sektora kreditori, kuri piešķir aizdevumu personām no 20 gadu vecuma, ir visas Latvijas komercbankas, bet nebanku sektora kreditori, kuri piešķir aizdevumu personām no šāda vecuma, ir “BIGBANK”, “InCREDIT GROUP”, “CreditOn.lv”, “Credit24”, “Open Credit”, “Mini Credit”, “ViaSMS.lv”, “Ātrais SMS kredīts”, “SMSCredit.lv”, “Vivus.lv”, “Soho Credit”, “Finanza”, “LatCredit”, “Ondo.lv”. Loģiski, ka 20 gadus vecām personām ir iespēja saņemt aizdevumu arī no auto kredīta aizdevējiem, kuri izsniedz aizdevumus personām no 18 gadiem, kā, piemēram, “Auto SOS Credit”, “Vita Credit” un, protams, pašlaik Latvijā lielākais un populārākais auto kredīta aizdevējs “Mogo.lv”.

SMS kredīts no 20 gadiem

Balstoties uz iepriekš minēto informāciju, sanāk, ka persona, kura ir vismaz 20 gadus veca, ir tiesīga aizņemties SMS kredītu no tādiem kredītdevējiem kā “SMSCredit.lv”, “ViaSMS.lv”, “Vivus.lv”, “Ondo.lv”, “CreditOn.lv”, “Open Credit”, “Soho Credit”, “Mini Credit” un “Ātrais SMS kredīts”. Kā redzams, izvēles iespējas ir plašas un, domājams, pēc kāda laika arvien vairāk nebanku un, kas zina, varbūt arī banku kreditoru piedāvās saņemt kredītu tieši ar SMS starpniecību, jo tieši SMS kredīts ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem tā ātruma, ērtības un vienkāršības pēc.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE