SMS kredīts no 19 gadiem

0

Kredīts no 19 gadiem

Latvijā pašlaik nav kreditoru, kas vecuma kategorijās atsevišķi izdalītu 19 gadu vecumu – pašlaik tiek izdalītas tikai 18 vai 20 gadu vecumu kategorijas, tāpēc, loģiski, ka tie kreditori, kas piešķir kredītus 18 gadus vecām personām, piešķirs tos arī 19 gadus vecām personām. Personām, kas vecākas par 19 gadiem, ir iespējams saņemt aizdevumu pie banku sektora kreditoriem vai pie nebanku sektora kreditoriem. Banku sektora kreditori, kas piešķir kredītus personām no 19 gadu vecuma, ir visas Latvijas komercbankas – “Swedbank”, “SEB banka”, “Nordea Bank”, “Norvik Banka”, “Citadele banka”, “DNB banka”, “GE Money Bank”, “Bigbank”, “PrivatBank”, “ABLV Bank”, “Rietumu Banka”, “Latvijas Hipotēku un zemes banka”, “Reģionālā investīciju banka”, “Latvijas Pasta Banka”, “Trasta komercbanka”, “Baltikums Bank”, “Baltic International Bank”, “Danske Bank”, “UniCredit Bank”, “Rigensis Bank”, “Skandinaviska Enskilda Banken”, “Aktsiaselts Eesti Krediidipank”, “Scania Finans”, “Expobank”, “Svenska Handelsbanken”, “Pohjola Bank”, “Bank M2M Europe”, “SMP Bank”. Runājot par nebanku sektora kreditoriem, kas piešķir kredītus personām no 19 gadu vecuma, tie ir “Credit24” un “InCREDIT GROUP”, kā arī auto kredīta devēji “Mogo.lv”, “Vita Credit” un “Auto SOS Credit”.

SMS kredīts

SMS jeb īsziņas kredīts ir īstermiņa aizdevumu veids, ko iespējams iegūt ar īsziņas starpniecību un kuru piedāvā tikai nebanku kreditori. Mūsdienās šis aizdevumu veids ir izpelnījies milzīgu popularitāti, pateicoties tā iegūšanas ērtībai un, kā jau visu ātro kredītu, ātrumam un vienkāršībai. Lai iegūtu SMS kredītu, jums ir tikai jānosūta SMS uz konkrētā kreditora norādīto numuru. Tiesa gan, lai varētu veikt šo ātro un ērto soli, sākumā būs nepieciešama reģistrācija konkrētā SMS kredīta devēja mājaslapā un drošības naudas iemaksa 0,01 EUR apmērā, lai pārbaudītu kredītņēmēja identitāti un precizētu konta numuru. Kad reģistrācija būs veikta un drošības nauda būs iemaksāta, SMS kredīts būs vienas īsziņas attālumā. Kredītdevēji, kas piedāvā iegūt aizdevumu ar īsziņas starpniecību, ir “Ondo.lv”, “Kredīts 7”, “CreditOn.lv”, “Kredīts 365”, “Soho Credit”, “Vivus.lv”, “Open Credit”, “Green Credit”, “AtraisKredits.lv”, “Ātrais SMS kredīts”, “SMSCredit.lv”, “Mini Credit”, “ViaSMS.lv”.

SMS kredīts no 19 gadiem

Balstoties uz iepriekšminēto, nākas secināt, ka pašlaik Latvijā nav neviena nebanku kreditora, kas personām no 19 gadu vecuma piešķirtu aizdevumu ar SMS starpniecību. Acīmredzot, kreditoru acīs 19 gadus veca personas ir pieskaitāmas tai vecuma grupai, kurā pastāv risks aizdevumu aizņemties bezatbildīgi, nedomājot par to atbildību, ko uzliek kredīta aizņemšanās, kā arī par tām sekām, kādas var nākties piedzīvot, ja kredīts tiek paņemts, bet netiek regulāri, laikā vai vispār atmaksāts. Šo bezatbildīgās aizņemšanās risku vēl vairāk var veicināt SMS kredīts, kas, daudz nedomājot, ir iegūstams ar vienas īsziņas palīdzību.
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE