SMS kredīts bez procentiem

0

SMS kredīts

SMS kredīts jeb īsziņas kredīts ir viens no ātro aizdevumu veidiem, kuru iespējams iegūt, nosūtot pieprasījumu kreditoram ar pieprasījuma SMS. Šādi kreditori Latvijā pašlaik pārstāv tikai nebanku kredītdevēju sektoru. Vienīgais, kas nepieciešams īsziņas aizdevuma iegūšanai ir mobilais telefons un mobilā telefona operatora pieslēgums. SMS kredīta iegūšanā ir tikai viens neērtības faktors, proti, lai varētu nosūtīt kreditoram pieprasījuma SMS, klientam ir jāreģistrējas kreditora mājaslapā, sniedzot detalizētu personisko informāciju, sākot ar personas un kontaktu informāciju un beidzot ar bankas konta numuru. Reģistrācijas laikā klientam kreditoram ir jāpārskaita arī drošības nauda, lai precizētu un apstiprinātu klienta konta numuru, taču šī drošības naudas summa nav liela – parasti tas ir viens eiro centrs.

Ātruma, ērtības un vienkāršības labad aizvien lielāka daļa nebanku kreditoru piedāvā saviem klientiem SMS kredīta opciju, lai tie, atrodoties jebkurā vietā, jebkurā laikā, varētu iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus. Patlaban Latvijā SMS kredīta pakalpojumus piedāvā “ViaSMS.lv”, “MiniCredit”, “Ātrais SMS kredīts”, “AtraisKredits.lv”, “GreenCredit”, “Kredits365”, “CreditOn.lv”, “Kredits7”, “Vivus.lv” un “SMScredit.lv”.

Kredīts bez procentiem

Kredītu bez procentiem piedāvā gan banku, gan nebanku kreditētāji. Banku kreditori piedāvā bezprocentu kredītkartes, bet nebanku kreditori piedāvā bezprocentu kredītu ikvienam savam jaunajam klientam. Ja jaunais klients no kreditora aizņemas kredītu pirmo reizi, tam tiek piešķirts bezprocentu kredīts, proti, debitoram būs jāatgriež kreditoram tieši tik pat liela summa, kāda tik saņemta, piemēram, ja debitors aizņēmās 100 EUR, tam arī tieši 100 EUR būs jāatgriež. Tiesa gan, ja tas pats klients vēlēsies atkārtoti aizņemties kredītu pie tā paša kredītdevēja, aizdevumam tiks piešķirta kredīta procentu likme. Bezprocentu kredīts jeb kredīts bez procentiem ir veids, kā nebanku kreditori piesaista savam klientu lokam jaunus klientus.

Nebanku sektora kreditori, kas jaunajiem klientiem pirmajā reizē piešķir bezprocentu aizdevumu ir “ViaSMS.lv”, “MiniCredit”, “SMSCredit.lv”, “AtraisKredits.lv”, “Finanza”, “GreenCredit”, “LatCredit”, “OpenCredit”, “Ferratum”, “SohoCredit”, “Kredits365”, “CreditOn.lv”, “Kredits7” un “Ondo.lv”.

SMS kredīts bez procentiem

Balstoties uz iepriekšminēto, sanāk, ka SMS kredītu bez procentiem jeb SMS bezprocentu kredītu iespējams iegūt pie tādiem nebanku kreditētājiem kā “ViaSMS.lv”, “MiniCredit”, “AtraisKredits.lv”, “GreenCredit”, “Kredits365”, “SMScredit.lv”, “CreditOn.lv” un “Kredits7”.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE