SMS kredīts bez darba vietas

0

SMS kredīts

Šāda veida kredīts ir viens no nebanku kreditoru īstermiņa aizdevumu veidiem, kuru iespējams iegūt ar īsziņas palīdzību.

Mūsdienās SMS kredītam ir liels pieprasījums un tas ir guvis pozitīvu atsaucību tā pieejamības, ātrās, ērtās un vienkāršās iegūšanas dēļ. Reti kuram mūsdienu cilvēkam nav mobilā telefona ar mobilā telefona operatora pieslēgumu, kas faktiski ir vienīgās nepieciešamības SMS kredīta iegūšanai. Ikvienam var gadīties piedzīvot situācijas, kad nav iespējams klātienē apmeklēt kreditoru vai aizņemties kredītu ar interneta starpniecību, tāpēc nebanku kreditori ir radījuši veidu, kā ikviens jebkurā vietā un jebkurā situācijā var aizņemties kredītu, tikai izmantojot telefonu un nosūtot aizdevuma pieprasījuma īsziņu. Tiesa gan, lai ārkārtas situācijās varētu izmantot SMS kredīta opciju, ir laikus jānodrošinās, piereģistrējoties jūsu izvēlētā SMS kreditora mājaslapā.

Ja, iepazīstoties ar visiem SMS kreditoru piedāvājumiem un noteikumiem, jūs atbilstat jūsu izvēlētā SMS kreditora priekšnosacījumiem, jums ir jāveic iepriekš pieminētā reģistrācija konkrētā kreditora mājaslapā. Reģistrācijas noteikumi un prasības atšķirīgiem kreditoriem var nedaudz atšķirties, taču vairākumā gadījumu prasības paliek nemainīgas. Tas, kādas ir kreditoru prasības attiecībā uz reģistrāciju, ir izlasāms kreditoru mājaslapās, kā arī ir noskaidrojams, tieši, telefoniski vai ar elektroniskā pasta starpniecību, konsultējoties ar kreditoru pārstāvjiem.

Kā nosaka vairākums SMS kreditoru, potenciālajam klientam ir jābūt vecumā no 18 līdz 20 gadiem, kas atkarīgs no konkrētā kreditora prasībām, kā arī klientam nedrīkst būt nenokārtotas kredītsaistības pie konkrētā kreditora. Piereģistrējoties mājaslapā, jānorāda sava personiskā informācija. Pēc personiskās informācijas ievadīšanas kreditors atsūta potenciālajam klientam apstiprinājuma kodu, kas tam jāievada kreditora mājaslapā, tādējādi apstiprinot profila informāciju. Lai norādītu un apstiprinātu savu konta numuru, klientam jānosūta kreditoram drošības nauda, kas parasti ir viena eiro centra apmērā. Kad klienta konta numurs ir apstiprināts, drošības nauda tiek atgriezta un klients var veikt aizdevuma pieprasīšanu ar SMS starpniecību, kurā parasti ir jānorāda konkrēta teksta un ciparu kombinācija. Kad pieprasījuma SMS ir nosūtīta, klientam pēc pāris minūtēm savā kontā jāgaida kreditora aizdevums.

Latvijā SMS kredītu izsniedz “SMScredit.lv”, “Vivus.lv”, “Kredits7”, “CreditOn.lv”, “Kredits365”, “GreenCredit”, “AtraisKredits.lv”, “Ātrais SMS kredīts”, “MiniCredit”, “ViaSMS.lv”. Jāuzsver, ka “SMS Credit” un SMS kredīts nav viens uz tas pats jēdziens – “SMS Credit” ir ātro kredītu aizdevējs, kas SMS kredītu piešķir personām, kas vecākas par 20 gadiem.

SMS kredīti bez darba vietas

Ņemot vērā to, ka SMS kredīts ir viens no ātro kredītu veidiem, tad arī īsziņas aizdevuma piešķiršanas procesā tiek piemēroti līdzīgi kritēriji un nosacījumi, kā aizņemoties ātros kredītus. Kā zināms, ātro kredītu aizdevēji neiedziļinās potenciālā klienta kredītvēsturē un maksātspējā, kā to dara, piemēram, banku kreditētāji. Tieši tādēļ ātro kredītu aizdevēji saucas par ātro kredītu devējiem, kas aizdevumu piešķirt pāris minūšu laikā. Ja jums, kā potenciālajam klientam, ir slikta kredītvēsture un slikta maksātspēja, proti, jums nav darba vietas, jums piemērotākais aizdevuma veids ir ātrais kredīts, tostarp arī SMS kredīts saņemot tieši pakalpojumu kredīts bez darba vietas. Protams, nav garantijas, ka ikviens ātro kredītu aizdevējs jūsu situāciju jums piešķirs kredītu, bet viennozīmīgi ir vērts mēģināt, jo arī ātro kredītu aizdevēju, kā jebkuru kreditoru, kredītu piešķiršanas kritēriji un nosacījumi var atšķirties.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE