SMS kredīts ar sliktu vēsturi

0

SMS kredīts jeb īsziņas kredīts ir viens no ātro kredītu veidiem, kuru iespējams iegūt ar īsziņas starpniecību un kuru izsniedz nebanku kreditori. Tā kā SMS kredīts ir viens no ātro kredītu veidiem, tad arī tā piešķiršanas process ir līdzīgs ātro kredītu piešķiršanai, proti, potenciālā klienta kredītvēstures izvērtēšanā tiek izskatīti un vērtēti līdzīgi kritēriji, bet kā jau kredītam ar sliktu kredītvēsturi arī šim SMS aizdevumam aizdevēji bieži vien piever acis un naudu iegūt, pat tad ja jūs esat parādniekus sarakstā, ir daudz vieglāk. Jāpiemin, ka ātro kredītu devēji kredītvēsturi neizskata un nevērtē tik skrupulozi, kā to dara, piemēram, banku vai citi nebanku kreditori, tāpēc tie klientiem, kuru kredītvēsture ir slikta, proti, pagātnē ir kavēti vai nemaksāti kredītmaksājumi, viens no piemērotākajiem ātro kredītu veidiem ir tieši SMS kredīts.

Kā rāda pieredze, SMS kredīts ir viens no ātrākajiem un ērtākajiem aizdevumu veidiem. SMS kredīta galvenā priekšrocība ir fakts, ka aizdevuma pieteikšanai nav nepieciešams interneta pieslēgums un dators, kā tas ātro kredītu aizņēmuma gadījumos parasti ir nepieciešams. Vienīgie praktiskie priekšnosacījumi SMS kredīta saņemšanai ir mobilā telefona un tā operatora pieslēguma esamība. Lai saņemtu SMS kredītu, jums, kā klientam, ir jāatbilst vairākiem kritērijiem un ir jāizpilda vairāki priekšnosacījumi. Šie kritēriji un priekšnosacījumu dažādiem SMS kredīta pakalpojumu sniedzējiem var nedaudz atšķirties, tāpēc, pirms aizņematies SMS kredītu, iepazīstieties ar konkrētā kreditora sniegto informāciju par šo pakalpojumu, kas ir pieejama kreditoru mājas lapās, kā arī tieši konsultējoties ar kredītdevēju. Vairākums kritēriju un priekšnosacījumu dažādiem SMS kredītdevējiem tomēr ir nemainīgs, tāpēc nedaudz iepazīsimies ar tiem.

Pirmkārt, jums jābūt vecumā no 18 – 20 gadiem (atkarīgs no kreditora noteikumiem) un jums pie šī kreditora nedrīkst būt neatmaksāti aizdevumi jeb parādi. Otrkārt, nepieciešams apmeklēt jūsu izvēlētā SMS kredītdevēja mājaslapu, jākļūst par tās reģistrētu lietotāju, norādot nepieciešamo personisko (visbiežāk vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru un elektroniskā pasta adresi) informāciju. Pēc reģistrācijas uz jūsu norādīto telefona numuru tiks atsūtīts reģistrācijas apstiprinājuma kods, kas būs jāievada SMS kredītdevēja mājaslapā, konkrētā vietā. Šī koda ievadīšana ir nepieciešama, lai kreditors pārliecinātos, ka norādītais telefona numurs tiešām pieder jums, kā arī lai pārliecinātos par tā precizitāti, kā nekā šis telefona numurs jums kalpos par aizdevuma pieteikšanas avotu. Kad būs notikusi konta aktivizācija, jums būs jānosūta kreditoram savs konta numurs, kā arī noteikta naudas summa uz kreditora norādīto konta numuru, lai precīzi noteiktu jūsu konta numuru. Kad kreditors būs apstiprinājis jūsu konta numuru, tad nu jums būs iespējams aizņemties naudu ar SMS palīdzību pat tad ja jums ir slikta kredītvēsture.

Kad pirmais solis jeb reģistrēšanās un jūsu datu apstiprināšana būs notikusi, visbeidzot varēsit aizņemties naudu ar SMS starpniecību. Īsziņā būs jānorāda teksts, kāds ir norādīts konkrētā kredītdevēja mājaslapā, tomēr visbiežāk tekstā tiek iekļauta aizdevuma naudas summa, jūsu lietotāja konta parole, kā arī aizdevuma atmaksas termiņš. Pēc jūsu SMS nosūtīšanās paies pavisam neilgs laiks, kamēr kreditors jūsu pieteikumu apstrādās un apstiprinās, kā arī nosūtīs jums vēlamo aizdevuma summu konkrētā kreditora kredīta limita ietvaros. Ja gadījumā vēlēsities aizņemties kredītu pie konkrētā kreditora atkārtoti, jums vairs nebūs jāveic reģistrācija, bet gan uzreiz varēsit nosūtīt kreditoram aizdevuma pieprasījuma īsziņu.

Pirms aizņematies īsziņas aizdevumu, iepazīstieties ar visu SMS kreditoru piedāvājumiem un pieejamo informāciju, izvērtējot savas personīgās iespējas SMS kredītu aizņemties uz atmaksāt.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE