OpenCredit ātrais kredīts

0
opencreditOpen Credit ir viens no Latvijas interneta ātro kredītu sniedzējiem, kuru uztur uzņēmums ar tādu pašu nosaukumu SIA “Open Credit”, kas ir 2008. gadā reģistrēts komersants ar darbību ātrās kreditēšanas sektorā, un apmaksāto pamatkapitālu 427007 Eiro apmērā. Open Credit savus pirmos darbības gadus uzstādīja vienu no straujāk aukošākajiem uzņēmumu attīstības rādītājiem un tāpēc arī tam ir piešķirts dienas biznesa apbalvojums, kā “Strauji augošs uzņēmums”. Open Credit piedāvā bezskaidras naudas ātros kredītus no 50 Eur līdz 1000 Eur apmērā uz laiku no 14 dienām līdz 12 mēnešiem un tas nozīmē, ka šis kredīts ir hibrīd-aizdevums, jo pārklāj gan ātro kredītu, gan patēriņa kredītu apjomu. Open Credit piedāvā arī 200 Eur bezmaksas kredītu saviem jaunajiem klientiem, kas noteikti ir viens no izdevīgākajiem piedāvājumiem Latvijā. Ja esat iecerējuši saņemt, piemēram, 300 EUR kredītu uz 1 mēnesi, tad jums mēneša beigās būs jāatdod 328.5 E, kas nozīmē, ka mēneša procentu likme ir 9.5% bet gada procentu likme(GPL) ir 114%. Bet, ja jūs aizdevumu šinī, līgumā noslēgtajā, laikā nevarat apmaksāt, tad ir iespējams termiņu pagarināt par 14 vai 30 dienām par šādām summām:
  • 14 dienu pagarināšana 300E aizdevumam – 36E (2.5E dienā)
  • 30 dienu pagarināšana 300E aizdevumam – 60E (2E dienā)
Ja vēlaties sazināties ar OpenCredit pārstāvjiem par kādu sev interesējošu jautājumu jums ir iespējams kontaktēties ar uzņēmumu zvanot pa tālruni “8998” vai “67693888“, kā arī rakstot e-pastu uz “info@opencredit.lv” vai aizpildot kontaktu formu uzņēmuma mājas lapas kontaktu sadaļā. Uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 9:00 līdz 18:00, bet ja aizdevumu pieteiksiet ārpus šī darba laika, tas tiks apstrādāts nākamās dienas rītā. Kopumā OpenCredit ir uzticams aizdevējs, ar salīdzinoši maziem procentu maksājumiem, tomēr, vadoties pēc db.lv informācijas aizdevēja apgrozījums 2013 gadā strauji sarucis, ja to salīdzina ar 2012. gadu, kas varētu liecināt par uzņēmuma klientu loka iziršanu vai arī reklāmas mazināšanos.Bet, neskatoties uz to, ja jums vajadzīgs lēts ātrais kredīts vai patēriņa kredīts, tad šis aizdevējs varētu būt tieši tas, ko izvēlēties!
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 27.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE