Ondo ātrais kredīts

1
Ondo kreditors ir viens no jaunākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijas tirgū, kas savu darbību uzsāka tikai 2014. gada Maijā, bet kopš tā laika jau ir kļuvis par vienu no zināmākajiem aizdevējiem. Ondo uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40103780706 bet aizdevēja apmaksātais pamatkapitāls ir 425 tūkstoši Eiro, bet ar uzņēmumu vienīgā saistītā persona ir Toms Jurjevs, kas ir iepriekšējais 4finance izpilddirektors, un pēc 4finance uzņēmuma pārdošanas ir izvēlējies veidot jaunu komersantu tajā pašā nišā, kur viņa iepriekšējais uzņēmums. Ondo aizdevējs sevi slavē, kā “jauku atbildi liktenīgiem tēriņiem”, un sniedz saviem klientiem īstermiņa naudas aizdevumus no 5 līdz 424 Eiro apmērā uz laiku no 1 līdz 30 dienām, bet saviem jaunajiem klientiem ONDO piedāvā aizņēmumu līdz pat 300 Eiro pilnīgi bez maksas jeb bez procentu maksājumiem. Ondo, kā jau citi aizdevēji piedāvā arī pagarinat termiņu gadījumā, ja tu nespēj kredītu atmaksāt, un šīs termiņu pagarināšanas ir 16.2 Eiro par 7 dienām, 20.4 Eiro par 14 dienām un 30 Eiro par 30 dienām, ja tiek ņemts kredīts 300 Eiro apmērā, bet soda procentus Ondo nosaka 1% apmērā no kopējās kredīta summas, ja netiek atmaksāts kredīts laicīgi! Lai saņemtu aizdevumu pie Ondo tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, tev jābūt reģistrētam kontam kādā no Latvijas komercbankām un aktīvam mobilā telefona numuram. Tu nedrīksti būt ierakstīts parādnieku sarakstos un tev nedrīkst būt vēl neatmaksāts kredīts pie Ondo. Šis kreditēšanas zīmols ir spējis ātri augt un attīstīties, reklamējot sevi gan dažādos sociālajos tīklos, gan arī veicot plašas reklāmas kampaņas plašsaziņas medijos, tādā veidā piesaistot sev lielu publikas uzmanību. Ondo mājas lapa arī ri veidota ļoti pozitīva un viegli saprotama, un tas ļauj šim aizdevējam vieglāk piesaistīt klientus un pēc tam arī noturēt tos. Ondo noteikti, ka ir laba alternatīva nu jau visiem zināmajiem īstermiņa kreditoriem, jo šis uzņēmums ir jauns un vēl liela daļa no aizdevējiem nav šeit reģistrējusies, tāpēc parasti būs iespējams saņemt šo 300 Eiro kredītu bez maksas!
Informācija atjaunota: 11.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 06.02.2015 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

1 komentārs

  1. Nav ko komentēt!!! Neviens no ātrajiem kredītiem nav piemērots! Tā ir sērga! Tāpat kā spēļu automāti un pārējās atkarības! Nevienam neiesaku ņemt nekad un ne no viena kreditus!

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE