Mogo auto kredīts

0
mogoMogo ir viens no Latvijas auto kreditoriem, pie kura ir iespējams saņemt kredītu pret auto ķīlu vai arī kredītu automašīnas iegādei. Aiz šī zīmola stāv uzņēmums ar tādu pašu nosaukumu, jeb AS “MOGO” , kas tikusi reģistrēta 2012 gadā ar pamatkapitālu 5 miljonu Eiro apmērā, bet līdz 2012 gadam šis uzņēmums bija zināms, kā AS “Autocredit.lv”. Mogo saviem klientiem sniedz 3 dažādas kredītu iespējas:

Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts, ko iespējams saņemt ieķīlājot savu auto, un kas nosedz līdz pat 90% no jūsu auto vērtības. Jūs varat saņemt šo aizdevumu no 500 Eiro līdz 15000 Eiro uz laiku no 1 līdz 72 mēnešiem, un lai nokārtotu šo aizdevumu tev ir jāveido pieteikums, jāgaida aizdevēja atbilde un tālāk ja tā ir apstiprinoša jādodas uz CSDD filiāli un jānomaina sava spēkrata status, kā komercķīla un dažu dienu laikā tu saņemsi sev vajadzīgo naudu. Piemērs: Kredīts 5000 Eiro apmērā uz 36 mēnešiem, mēneša maksa būs 260.36 Eiro, un pirmos 2 mēnešus tev nebūs jāmaksā, kas nozīmē, ka kopā kreditoram tev būs jāatdod 8852.24 Eiro, kas nozīmē, ka gada procentu likme ir lielāka par 25%!

Auto līzinga kredīts

Otrā kredīta iespēja, ko piedāvā šis aizdevējs ir auto līzings, kur iespējams saņemt no 600 līdz 17000 Eiro lielu aizdevumu jaunas vai maz-lietotas automašīnas iegādei, un kredīts būs jāatmaksā laika posmā no 1 līdz 72 mēnešiem, jeb maksājumiem. Piemērs:Ja vēlies pirkt auto, kura tirgus vērtība ir 4000 Eiro, tad tev būs jāmaksā pirmā iemaksa 400 Eiro apmērā, bet ja ņemsi kredītu uz 24 mēnešiem tev katru mēnesi būs jāmaksā 246.48 Eiro, bet kopā tu atmaksāsi 5422.56 Eiro, jeb vairāk kā 30% gadā!

Kredīts auto-gāzes iekārtas uzstādīšanai

Šis kredīta veids ir unikāls Latvijas tirgū un tas ļauj ikvienam savai automašīnai uzstādīt auto gāzes iekārtu un ietaupīt naudu ilgtermiņā, jo braukt ar autogāzi ir gandrīz 2 reizes lētāk nekā ar benzīnu! Šajā aizdevumā ir iespējams saņemt no 350 līdz 1700 Eiro lielu kredītu uz laiku no 1 līdz 72 mēnešiem. Piemērs: Ja tu ņemsi kredītu 1000 Eiro apmērā uz 12 mēnešiem tev mēneša maksājums būs 126.74 Eiro, bet gada laikā tu samaksāsi aizdevējam 1267.4, kas nozīmē, ka procentu likme ir lielāka par 26% gadā!   Kā redziet, tad aizdevēja procentu likmes ir diezgan augstas ja salīdzina tās ar vidējo auto kredīta likmēm, ko piedāvā bankas, bet citviet netiek izsniegti aizdevumi par 90% no auto vērtības! Ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem jūs varat zvanīt uz telefonu “66900900” vai arī rakstīt epastu uz “info@mogo.lv” un jūs varēsit noskaidrot visus sev neskaidros jautājumus. Vēl būtu labi zināt,ka šis aizdevējs izpleš savu darbību arī pārējās Baltijas valstīs un tas vieš uzticību, ka paņemot kredītu jūs netiksit apkrāpti!
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 25.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE