MiniCredit ātrais kredīts

0
minicreditMiniCredit, ir viens no Latvijā pazīstamākajiem ātrās kreditēšanas zīmoliem, kas darbojas Akciju Sabiedrības “MiniCredit” paspārnē. Šis uzņēmums ticis reģistrēts jau tālajā 2009. gadā, un tā pamatkapitāls bijis 300000 Latu, kas pārvēršot uz Eiro vairāk kā 420 tūkstoši Eiro. MiniCredit zīmols jau vairākus gadus ir viens no ātrāk augošajiem uzņēmumiem Latvijā un tas varētu būt izskaidrojams ar uzņēmuma aktīvo darbību sociālajos mēdijos(Facebook >1400 sekotāji, Twitter >60 sekotāji, Draugiem.lv >120 sekotāji,Google+ – 9 sekotāji), kā arī labajiem kredīta izsniegšanas nosacījumiem un pozitīvo attieksmi pret saviem klientiem. MiniCredit uzņēmums darbojas ātrās kreditēšanas, jeb pēc Latvijas Republikas nozaru klasifikatora NACE2 64.91 – “Citi kreditēšanas pakalpojumi”. Uzņēmums ir reģistrēts Rīgā un tā faktiskā adrese ir Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 16, bet kontakttālrunis ir 67283704. Šis uzņēmums tiek ierindots Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā gan pēc apgrozījuma apjoma gan arī peļņas rādītājiem, tāpēc par uzņēmuma stabilitāti un komercpraksi noteikti nevajadzētu šaubīties. Un vēl pozitīvs ir arī fakt, ka šis nav tikai Latvijas uzņēmums, bet tas darbojas arī Igaunijā, Polijā un Gruzijā, bet tepat Latvijā uzņēmums ir iestājies LNKA asociācijā! Izpētot MiniCredit piedāvājumu ir redzams, ka šis kreditors piedāvā bezskaidras naudas aizdevumus no 50 līdz 500 Eiro uz laiku no 1 līdz 30 dienām un jaunajiem klientiem pirmais aizdevums līdz 200 Eiro ir bezmaksas, jeb tā sauktais bezprocentu kredīts. Ja papētām uzņēmuma piedāvāto kredītu klāstu padziļināti tad redzams, ka, piemēram, aizņemoties 100 Eiro pagarināšanas termiņu izmaksas ir šādas:
  • Pagarinājums uz 5 dienām – 4.5 E ( 0.9 E dienā )
  • Pagarinājums uz 15 dienām – 11.25 E ( 0.75 E dienā )
  • Pagarinājums uz 30 dienām – 18.75 E ( 0.625 E dienā )
Kā redziet, tad visizdevīgāk ir pagarināt termiņu uz ilgāku laiku, jo ja jūs pagarināsit vairākas reizes pa 5 dienām, tad noteikti pārmaksāsit, tāpēc, ja īsti nezināt, kad būs iespējams atmaksāt saņemto aizdevumu, to pagarināt uz ilgāku termiņu. MiniCredit piedāvā aizņemties naudu gan ar interneta starpniecību (Ātrais kredīts internetā), gan ar SMS palīdzību (SMS kredīts) un pat veicot zvanu uz uzņēmuma norādīto telefona numuru (67283704). Bet, lai varētu izmantot pēdējās divas iespējas jums būs jābūt reģistrētam lietotājam, tāpēc, ja vēlaties nākotnē aizņemties ar SMS vai telefona zvana palīdzību tad es ieteiktu jums reģistrēties jau iepriekš. Bet, ja jūs nēsat reģistrējies, tad reģistrācijas process ir samērā vienkāršs un fakts, ka uzņēmumam ir reģistrēti bankas konti visās lielākajās Latvijas bankās(Swedbank, DNB, Citadele, Nordea, Norvik) parāda, cik nopietni ir MiniCredit nodomi un tas arī liecina to, ka aizdevuma izsniegšana notiek ļoti ātri, jo nav jāgaida ilgie starp-banku pārskaitījumi. Ja jums rodas kādas problēmas vai nesaprašanas šis uzņēmums piedāvā arī vieglu un ātru saziņu caur Skype, kur uzņēmuma konts ir “minicredit.lv”, bet iespējams arī sūtīt E-pastu uz “info@minicredit.lv”. MiniCredit darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 18:00, un šajos laikos tad arī tiek izsniegti aizdevumi, kā arī notiek saziņa ar klientiem par iepriekš minētajiem saziņas līdzekļiem.
Informācija atjaunota: 09.03.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE