Lietošanas noteikumi

Pirms jūs izmantojat šo tīmekļa vietni jums ir jāiepazīstas ar šo dokumentu un zemāk esošajiem noteikumiem, bet pakalpojumu sniedzējs neuzņemas nekādu atbildību par šīs mājas lapas saturu un mēs nedodam garantijas par lapā ievietoto saturu vai cita veida tīmekļa vietnes elementiem. Mēs paturam tiesības izmainīt šo tīmekļa vietni jebkurā laikā, bet mēs neatbildam par jebkādiem izdevumiem, kas varētu būt radušies šīs tīmekļa vietnes izmantošanas laikā, pat tad, ja mēs iepriekš esam zinājuši par kļūdām mājas lapas saturā vai citos dizaina un tehniskajos elementos.

PrimeFinance portāla mērķis ir sniegt aktuālāko informāciju par nebanku kredītdevēju nozari Latvijā, un šinī portālā tās administrācija ir ieguldījusi lielu darbu, tāpēc nekādā gadījuma, bez mūsu ziņas, nedrīskt patvaļīgi kopēt, reproducēt vai kā savādāk atdarināt šinī tīmekļa vietnē esošās tabulas, tekstus un dizaina elementus.

Informācija, kas atrodama šajā tīmekļa vietnē nekādā gadījumā nevar tikt uzskatīta kā pamudinājumu pirkt vai pārdot, kā arī rekomendēt kādu no mājas lapā atrodamajām precēm vai pakalpojumiem. Šis noteikums it īpaši attiecas uz tādām tēmām vai jurisdikcijām, kurās Latvijas Valsts likumdošana aizliedz dot padomus vai piedāvāt rekomendācijas.

Visa mājas lapā atrodamā informācija ir paredzēta tikai Latvijas republikas rezidentiem, bet tā nekādā gadījumā nevar tikt uzskatīta par pamudinājumi pirkt, pārdot vai rekomendēt kādu kreditēšanas pakalpojumu vai cita veida preces un pakalpojumus. Visa informācija, kas tiek veidota šinī tīmekļa vietnē tiek vākta no brīvi pieejamiem avotiem, un tiek uzskatīta par patiesu, bet mēs neatbildam par to, un neesam pārbaudījuši šīs informācijas patiesumu!

Visas šinī tīmekļa vietnē izvietotās saites ir izvietotas tikai informatīviem mērķiem un mēs neuzņemamies atbildību par to, ko šajā tīmekļa vietnē sniedz vai publicē trešās puses, pat tad, ja kāda no saitēm noved uz šāda veida nepatiesu vai aplami izvietotu informāciju. Mēs neatbildam par trešo pušu sniegto informāciju un nevaram galvot par tās patiesumu vai aplamību.

Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šinī tīmekļa vietnē “saķertiem” vīrusiem un citām ļaunprātīgām programmām, kā arī par sekām, kas no tā radušās pēc šīs tīmekļa vietnes izmantošanas.

Mēs paturam tiesības izmainīt šo noteikumu saturu jebkurā brīdī un šī resursa lietošana automātiski nozīmē, ka lietotājs ir iepazinies ar šiem noteikumiem un tiem piekrīt.

CLOSE
CLOSE