LatCredit ātrais kredīts

0
latcreditLatCredit ir viens no jaunākajiem Latvijas ātro kredītu zīmoliem un tas mārketinga un jaunu klientu iegūšanai pēdējā lakā ir izvērsi plašu multimēdiju kampaņu gan radio gan televīzijā, kas nesusi augļus un šis aizdevējs lēnām bet vienmērīgi nonāk lielākas publikas redzes lokā. LatCredit zīmols pieder mums visiem zināmai kompānijai AS “Lateko Līzings”, kas ir jau tālajā 1997. gadā reģistrēta kompānija, kas nodarbojas ar patērētāju kreditēšanu, izsniedzot līzingus un cita veida naudas aizdevumus. Pēc Lursoft datiem var redzēt, ka “Lateko Līzings” uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir 500000 EUR un tas nozīmē, ka šis uzņēmums ir nopietns tirgus spēlētājs! LatCredit zīmols tika izveidots 2013. gadā, bet gada laikā jau ir spējis izaugt par līdzvērtīgu tirgus dalībnieku un ir spējis pacelt AS “Lateko Līzings” kompānijas prestižu, kā arī ievirzīt šo kompāniju šajā ātro mikro aizņēmumu tirgū, ļaujot paplašināt savu darbību no Līzinga sniegšanas un patēriņa kredītiem līdz ātro naudas aizdevumu sniegšanas. Latcredit piedāvā saviem klientiem bezskaidras naudas aizdevumus 50 Eur līdz 500 Eur apmērā uz laiku no 7 līdz 30 dienām, bet jaunajiem klientiem pirmais aizdevums līdz pat 250 Eiro ir bez maksas! 250 Eiro bezprocentu kredīts ir daudz izdevīgāks piedāvājums, kā to sniedz citi uzņēmumi, jo cituviet šie pirmie bezmaksas kredīti, parasti, nepārsniedz 200 Eiro robežu. Ja jūs esat paņēmuši aizdevumu no LatCredit, bet pašlaik nav tik daudz naudas lai to atdotu, tad ir iespējams pagarināt līguma nosacījumus ar šādiem nosacījumiem(ņemot 200 Eiro):
  • Pagarināt aizdevumu par 7 dienām – 15.13 Eur (2.16 E dienā)
  • Pagarināt aizdevumu par 14 dienām – 24 Eur (1.71 E dienā)
  • Pagarināt aizdevumu par 30 dienām – 40.25 Eur (1.34 E dienā)
Ja vēlaties sazināties ar LatCredit pārstāvjiem jums ir iespējams to darīt zvanot uz numuru 66100090 vai arī darot to elektroniski rakstīt epastu uz adresi latcredit@latcredit.lv vai izmantojot Skype lietojumprogrammu rakstīt uz “latcredit.lv“. Ar uzņēmuma pārstāvjiem jūs varat sazināties darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un sestdienās, svētdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 22:00, kurā laikā tad arī uzņēmums izsniedz aizdevumus. Ja aizdevumu internetā iesniedzat ārpus šī darba laika, tad jūsu pieteikums tiks izskatīt nākamās dienas sākumā, tiklīdz, kā uzņēmums sāk savu darba laiku! Vēl der zināt, ka uzņēmumam ir konti visās lielākajās Latvijas bankās (Swedbank, Citadele, DNB, Nordea, SEB), kas nozīmē, ka apstiprinājuma maksas 1 centa apjomā nosūtīšana jums neizmaksās vairāk, kā tas ir ar citiem kreditoriem, kuriem bankas konti ir vienā bankā, un starpbanku maksājumi Latvijā nav par brīvu. Ja jūs esat Latvijas republikas patstāvīgais pilsonis vecumā no 20 līdz 65 gadiem un jums nav negatīva kredītvēsture, tad droši variet izmantot šo aizdevēju, jo par to ir dzirdētas labas atsauces un tiem ir labs klientu apkalpošanas serviss.
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 27.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE