Kredits365 ātrais kredīts

0
kredits365Kredits365 ir Viens no jaunajiem, ātri augušajiem, ātrās kreditēšanas zīmoliem, kurš izveidots kompānijas “Delta Capital” SIA paspārnē. Pats uzņēmums “Delta Capital” ir reģistrēts Latvijas uzņēmumu reģistrā jau no 2010 gada, kas nozīmē, ka nu jau 4 gadus, uzņēmums ir audzis un attīstījies, bet vēl interesanti ir tas, ka uzņēmuma pamatkapitāls ir bijis 300 tūkstoši Latu apmērā un tas nozīmē, ka šis ir nopietns uzņēmums nevis maza firma kas censtos kādu apkrāpt. Vēl interesanti ir zināt arī to, ka jau pirms 2010. gada šis uzņēmums bija reģistrēts, kā SIA “Kredīts 365” un tas nozīmē, ka kompānija pastāv pat vairāk kā 4 gadus un tas vieš vēl lielāku uzticamību šim zīmolam. Un vēl-jo-vairāk šis aizdevējs ir iestājies arī Latvijas Ne-banku Kredīt-devēju asociācijā un tas nozīmē, ka uzņēmums ir apņēmies nepārkāpt likumu un likt klientus pirmajā vietā! Tagadējās kompānijas paspārnē ir arī zīmols “Kredits 7”, un kopā abi šie zīmoli nu jau iekarojuši lielu daļu no Latvija ātro kredītu tirgus daļas un noteikti nedomā apstāties pie esošajiem lauriem un turpinās sniegt saviem klientiem labu klientu servisu un vieglu pieeju naudai ārkārtas gadījumos. Un paskatoties paša uzņēmuma mājas lapas “Par Mums” sadaļā jūs redzēsiet, ka Kredits365 zīmola sauklis ir “ātra, kvalitatīva un atbildīga klienta apkalpošana” un tā ir pinīga patiesība, jo šo aizdevumu ir iespējams saņemt 15 minušu laikā kopš piereģistrēšanās! Kredits 365 jaunajiem klientiem piedāvā saņemt bezskaidras naudas aizņēmumus no 35 līdz pat 300 Eiro apmērā uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Bet kas ir ļoti pozitīvi ir tas, ka aizdevums līdz 200 Eiro ir tā sauktais bezprocentu kredīts, jo par to nav jāmaksā procentu maksājumi un aizņemoties 200 Eiro arī 200 Eiro būs jāatmaksā. Jau esošajiem klientiem uzņēmums piedāvā arī lojalitātes programmu, kurā iespējams aizņemties līdz pat 400 Eiro apmērā un šiem patstāvīgajiem klientiem tiek dotas arī atlaides 10% apmērā no turpmākajām kredītu komisijas maksām. Kredits 365 piedāvā ne tikai interneta kredītus, bet arī SMS aizdevuma pakalpojumus, un tas var būt noderīgi situācijās, kad nepieciešama nauda, bet nav iespējams piekļūt internetam vai datoram. Un ja jums kredīta atmaksas grafika beigās naudas pilnīgai kredīta atmaksai nav šis kreditors piedāvā arī pagarināt atmaksas termiņu ar šādiem nosacījumiem: Ņemot 100 Eiro kredītu:
  • 10 Euro maksājums par 7 dienu pagarinājumu (1.4 E dienā),
  • 17 Eiro maksājums par 17 dienu pagarinājumu (1 E dienā),
  • 25 Eiro maksājums par 30 dienu pagarinājumu (0.8 E dienā);
Kā redziet, tad jo uz ilgāku laiku jūs pagariniet termiņu, jo izdevīgāk tas kļūst, jo dienas pagarināšanas maksa sarūk (izrēķinot “summa/dienas”) un tas nozīmē, ka ja īsti nezināt vai nauda būs pēc 7 dienām vai 10 tad labāk pagarināt termiņu uz ilgāku laiku lai nesanāk vēlāk pārmaksāt. Ja apmeklēsit uzņēmuma mājas lapu jums tiks dota iespēja veikt tiešsaistes sarunu, jeb “Čatot“ ar kompānijas klientu apkalpošanas speciālistiem, bet ja šī iespēja jūs neapmierina ir iespējams arī rakstīt E-Pastu uz info@kredits365.lv. Bet neēsat pie datora, tad ir iespējams zvanīt uz telefona numuriem 27791637 vai 27787598 un saņemt tieši tādu pašu atbalstu un informāciju. Ja vēlaties sazināties ar šo kreditoru izmantojot sociālos mēdijus, tad jums ir dota iespēja to darīt tikai caur Facebook.com lapu, jo šis aizdevējs nav izveidojis Twitter un Draugiem.lv lapas. Ja īsti nav skaidrs, kā tieši saņemt aizdevumu no šī uzņēmuma, tad sadaļā “Kā paņemt kredītu” uzņēmums ir izveidojis pārskatāmu soli-pa-solim pamācību, kas jūs izvedīs cauri visam aizņēmuma saņemšanas procesam ar bildēm un tekstiem, tā lai ikvienam interesentam būtu skaidrs, kā tas notiek. Un ja atrodaties šī kreditora mājas lapā, tad noteikti apmeklējiet arī sadaļu “Akcija”, kur uzņēmums publicē visas akcijas un atlaides, kuras iespējas saņemt jaunajiem un jau esošajiem klientiem. Kopumā skatoties uz Kredits365 tad redzam, ka šis ir patiešām pilnvērtīgs Latvijas NeBanku kredītdevējs ar lielu pamatkapitālu un lielām ambīcijām. Ja pameklēsit tīmeklī citas sūdzības un atsauksmes, tad ir iespējams atrast gan vienus gan otrus, bet par patiesību var pārliecināties tikai saņemot aizdevumu un izpētot kā šis kredīt devējs attiecas tieši pret jums.  
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 27.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE