Kredīti no 19 gadiem bez darba vietas

0

Cilvēkam ar katru gadu paliekot arvien vecākam un vecākam, pieaug arī tā atbildību un pienākumu slogs, kā arī tā raksturs norūdās, kļūstot tam nopietnākam, pastāvīgākam un atbildīgākam, uzņemoties arvien jaunus pienākumus. Piemēram, 19 gadu vecumā cilvēks, domājams, ir jau atbildīgāks nekā, piemēram, 18 gadu vecumā, kad tik tikko ir atvērtas durvis uz dažādām, līdz tam nepieejamām iespējām un privilēģijām, kas nereti, jaunības trakumā un vēl nepieredzētā apjukumā, liek pieņemt nepareizus lēmumus un kļūdīties. Cerēdami, ka 19 gadu vecumā cilvēkam ir jau nopietnāka dzīves uztvere, daudzi Latvijas nebanku kreditori tieši šī vecuma slieksni ir pieņēmuši par vienu no kritērijiem aizdevum piešķiršanā.

Kredīts no 19 gadiem

Nebanku kreditori, kas piešķir aizdevumus personām, kuras vecākas par 19 gadiem, ir Credit24 un “InCREDIT GROUP”. Tiesa gan, pašlaik šie ir vienīgie nebanku kreditori, kuri piešķir aizdevumus personām, kuras vecākas par 18 gadiem, kas, loģiski, nozīmē to, ka kredīts tiek piešķirts arī tām personām, kuras ir vecumā no 19 gadiem. Kredītu no 18 gadiem, tātad arī no 19 gadiem, piešķir arī visas Latvijā pieejamās komercbankas – “ABLV Bank”, “Baltikums Bank”, “Baltic International Bank”, “GE Money Bank”, “Swedbank”, “Bank M2M Europe”, “Norvik Banka”, “Latvijas Hipotēku un zemes banka”, “Expobank”, “SEB banka”, “SMP Bank”, “DNB banka”, “PrivatBank”, “Reģionālā investīciju banka”, “Rietumu Banka”, “Trasta komercbanka”, “UniCredit Bank”, “Latvijas Pasta Banka”, “Citadele banka”, “Rigensis Bank”, “Nordea Bank”, “Skandinaviska Enskilda Banken”, “Svenska Handelsbanken”, “Danske Bank”, “Bigbank”, “Pohjola Bank”, “Scania Finans”, “Aktsiaselts Eesti Krediidipank”.

Kredīts bez darba vietas

Divi galvenie un lēmuma pieņemšanā būtiskākie kritēriji, kurus gan banku, gan nebanku kreditori vērtē pirms aizdevuma piešķiršanas, ir potenciālā klienta kredītvēsture un maksātspēja jeb kredītspēja. Kā rāda pieredze, abiem šiem kritērijiem jābūt pozitīviem, proti, ja tikai viens no šiem kritērijiem ir pozitīvs, kredīts bez ķīlas vai galvojuma, visticamāk netiks piešķirts, kaut gan tas ir atkarīgs no kreditētāja piederības pie banku vai nebanku sektora, kā arī tā individuālajiem aizdevuma piešķiršanas kritērijiem. Kad kreditētājs vērtē potenciālā klienta maksātspēju, pirmkārt, tiek lūkots pēc klienta darba vietu un darba algu apliecinošas informācijas, kā arī nereti to apliecinošiem dokumentiem. Kā zināms, darba un darba algas neesamība uzreiz nenozīmē klienta maksātnespēju, jo darba alga ir tikai viens no ienākumu veidiem, tāpēc kreditētājs sev pieejamos informācijas avotos meklē datus, kas apstiprinātu to, ka klientam, kaut gan nav darba vietas un darba algas, ir cita veida ienākumu avoti. Ja tiek atklāts, ka personai 19 gadu vecumā ir tādi ienākumi kā, piemēram, vecāku piešķirtie līdzekļi, sociālie pabalsti vai honorārs, un to kopējais apmērs ir kredīta segšanai piemērots un regulārs, šai personai aizdevums, visticamāk, tiks piešķirts, ja vien arī kredītvēsture būs pozitīva.

Kredīts no 19 gadiem bez darba vietas

Kā nākas secināt no iepriekšminētā, ja personai 19 gadu vecumā nav darba vietas un darba algas, bet ir pozitīva kredītvēsture un citi, kredītam adekvāti ienākumi, ir iespējams vērsties pie kādas no Latvijas komercbankām vai pie “Credit24”, vai “InCREDIT GROUP”, un kandidēt uz kredīta piešķiršanu, kas, domājams, būs sekmīga.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE