InCredit ātrais kredīts

0
increditInCredit, jeb SIA “InCredit Group” ir Latvijas viens no lielākajiem privātajiem aizdevējiem, kas izsniedz bezskaidras naudas aizdevumus ātro kredītu, līzingu, auto kredītu un patēriņa kredītu veidā. pēc Lursoft datiem InCredit uzņēmums ir reģistrēts 2010 gadā ar starta kapitālu 300000 Latu, jeb 426000 Eiro apmērā bet šis uzņēmums jau iepriekš bija zināms Latvijas nebanku kreditors, kad tas izsniedza pamatā līzingus un privātos patēriņa kredītus. InCredit aizdevējs ir unikāls uzņēmums, jo ar savu ilgo darbības laiku šis uzņēmums ir spējis atvērt filiāles vismaz 24 Latvijas lielākajās pilsētās, un šīs infrastruktūras dēļ cilvēkiem ir iespējams viegli un ērti sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem par sev nepieciešamajiem ātrajiem kredītiem vai kādu no citiem, uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem. Ja tomēr vēlaties sazināties ar uzņēmuma galveno pārstāvniecību, jums ir iespējams rakstīt E-pastu uz “info@incredit.lv” vai arī zvanīt uz telefonu67199100“. InCredit savem klientiem, kā jau iepriekš minēju piedāvā dažnedažādākos naudas aizdevumus, bet uzņēmuma pamata piedāvājumā ir bezskaidras naudas aizdevums no 100 Eur līdz 5000 Eur apmērā uz laiku no 1 līdz 48 mēnešiem. Šis aizdevums ir bez ķīlas un bez galvotāja, tomēr ir iespējams par šādām pašām summām nokārtot arī  līzingu, kurā kā ķīla darbojas pats līzinga objekts, jeb prece, kas tiek pirkta izmantojot šo līzingu. Ja jūs vēlaties iegādāties automašīnu tad InCredit piedāvā arī auto kredītu, kurā ir iespējams saņemt aizdevumu no 1500 Eur līdz pat 25000 Eur apmērā uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem, kur, kā ķīla tiek ņemta pati automašīna. Un ja vēlaties aizņemties pie šī kreditora atkārtoti, tad ir iespējams saņemt lojalitātes programmas nosacījumus, kur procentu maksājumi ar katru aizņēmuma reizi tikai krītas un jums, kā kredīta ņēmējam paliek aizvien izdevīgāk saņemt šos aizdevumus. InCredit ir meitas uzņēmums Latvijas vienai no pirmajām komercbankām AS “Rietumu Banka” un tieši tāpēc šis uzņēmums spēj augt un attīstīties augstas konkurences apstākļos, jo pieredze, kas ir gūta Rietumu bankas darbībā tiek nodota tālāk InCredit Group vadībai, kas to izmanto lai augtu un attīstītos. Pēdējā laikā, gan liekas, ka tieši InCredit uzņēmumam iet veiksmīgāk, kā Rietumu bankai, jo 2014. gadā InCredit Group aizdeva komercķīlu vairāk kā 30 miljonu Eiro apmērā savam mātes uzņēmumam! InCredit ir vērā ņemams konkurents visiem NeBanku sektora ātrās kreditēšanas darboņiem un fakts, ka šis uzņēmums ir iekļauts Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā nozīmē to, ka klienti var tam uzticēties un saņemt aizdevumus bez riska un raizēm!
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE