Finanza ātrais kredīts

0
finanzaAizdevējs Finanza, jeb vienkārši Finanza ir Latvijā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas darbojas nebanku sektora kreditēšanas pakalpojumu jomā, jeb pēc Lursoft datiem, nozarē “Citi kreditēšanas pakalpojumi”. Šis uzņēmums ir reģistrēts 2011 gadā, un tā darbības vieta ir Rīga, bet šī uzņēmuma pamatkapitāls 2011. gadā sastādīja 300000 Latu, kas ir ievērojama naudas summa. Finanza ir viens no Latvijas ātro aizdevumu izsniedzēju līderiem un, lai gan plašākai sabiedrības daļai nemaz nav nojausma, ka šāds aizdevējs pastāv, tomēr ar savām akcijām, izdevīgajiem piedāvājumiem un laipno klientu apkalpošanas dienestu uzņēmumam ir izdevies sevi pierādīt un ikreiz, kad tiek runāts par Latvijas lielākajiem ne-banku kredīt-devējiem arī Finanza tur tiek pieminēts. SIA “Finanza” saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas summas sākot no 40 EUR līdz pat 780 EUR un aizdevuma termiņi ir no 7 līdz 30 dienām, bet jaunajiem klientiem aizdevums līdz pat 200 EUR ir tā sauktais “bezprocentu kredīts“, jeb bez komisijas maksas. Bet, ja nepieciešama nauda ilgākam laikam, tad uzņēmums piedāvā arī ilgtermiņa aizdevumu no 3 līdz 12 mēnešiem summās no 300 EUR līdz 1000 EUR. Lai būtu iespējams saņemt šāda veida aizdevumus klientiem vispirms ir jāizvēlas noteiktā summa, jāizvēlas termiņš un tālāk jāreģistrējas sistēmā, tomēr tas, kas daudziem varētu nepatikt ir fakts, ka Finanza pieprasa arī datus par jūsu darba vietu un tajā ieņemamo amatu! Ja jūs vēlaties saņemt bezskaidras naudas aizdevumu no šī kreditora, tad ir jāzina, ka šis uzņēmums piedāvā arī termiņu pagarināšanas iespējas, kur, ņemot 200 EUR kredītu uz 30 dienām ir šādas iespējas pagarināt to termiņu:
  • 7 dienas – 25 EUR (3.5 E dienā)
  • 14 dienas – 30 EUR (2.1 E dienā)
  • 30 dienas – 47 EUR (1.5 E dienā)
Kā redziet, tad, ja jums saņemto aizdevumu atdot ir problemātiski un vēlaties pagarināt aizdevuma termiņu, tad vislabāk būtu pagarināt kredītu uz ilgāku laiku, jo tā sanāk izdevīgāk, ja rēķinam cik nāksies maksāt par katru pagarināšanas dienu. Ja skatāmies, SIA “Finanza” uzņēmuma darba laikus, un laikus, kad iespējams pieteikt aizdevumus, tad redzams, ka šis ir viens no aizdevējiem, kas vēl joprojām ļauj saviem klientiem pieteikt ātros kredītus visu diennakti, tomēr paša uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 9:00 līdz 20:00 un brīvdienās, kā arī svētku dienās no 11:00 līdz 16:00 un, ja aizdevuma pieteikums tiks veikts ārpus darba laika, tad tas tiks apstrādāts nākamās dienas rītā tiklīdz, kā uzņēmums uzsāk savu darbību. Ja jums ir radušies kādi jautājumi par uzņēmuma darbību vai kredītu izsniegšanas kārtību šī firma piedāvā sazināties ar jums pa e-pasta palīdzību uz info@finanza.lv, ar lietojumprogrammas Skype palīdzību (konts – “finanza.lv“) vai arī ar telefona starpniecību zvanot uz numuru 25442220 un noskaidrojot visu nepieciešamo informāciju. Vēl noteikti izdevīgi ir zināt faktu, ka šis kreditors ir iestājies Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijā un ir apņēmies pildīt asociācijas noteiktās vadlīnijas saistībā ar klientu apkalpošanu, kā arī ar procentu maksājumiem, kas nesastādīs vairāk, kā 100% no kopējā aizdevuma summas.  Visā visumā šis aizdevējs sniedz izdevīgus piedāvājumus un bezprocentu kredīts ir tieši tas, kas daudziem ir vajadzīgs, kad jūs esat nonākuši bezizejas stāvoklī, tomēr arī ar šo uzņēmumu jābūt piesardzīgiem un aizdevumus nevajadzētu ņemt vienkāršu tēriņu segšanai.
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 25.10.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE