Ferratum ātrais kredīts

1

ferratumFerratum aizdevējs ir viens no pirmajiem Latvijā reģistrētajiem privātajiem īstermiņa kredītu sniedzējiem un darbojas šajā jomā jau no 2007. gada. Aiz šī brenda stāv Latvijā reģistrēts uzņēmums SIA “Ferratum Latvia” kas Latvijas komerc reģistrā pieteikts 2007. gadā ar 427000 Eiro apmaksāto pamatkapitālu. Šis uzņēmums ir starptautiskā “Ferratum Bank” Ltd meitas uzņēmums, kas ir holdinga kompānija, kura darbojas vairāk kā 20 dažādās valstīs un apkalpo pusotru miljonu klientu.

Ferratum Latvijas filiāles uzņēmums ir viens no šā privāto kreditoru tirgus līderiem, kas pēdējo gadu laikā ir izaudzis no mazas kompānijas vairāk kā 20 cilvēku komandai, kas gada laikā apgroza vairāk kā 3 milijonus Eiro ar peļņu lielāku pat 600 tūkstošiem Eiro. Tas nozīmē, ka šis uzņēmums peļņas ziņā ierindojas Latvijas lielāko kompāniju top 1000 un skatoties pēc ikgadējās izaugsmes Ferratum negrasās apstāties!

Saviem klientiem šis uzņēmums piedāvā saņemt ātros kredītus no 10 līdz 400 Eiro apmērā, bet jaunajiem klientiem tiek piedāvāts līdz pat 250 E aizdevums bez procentu maksājumiem. Ferratum piedāvā šos mazos kredītus saņemt uz laiku no 6 līdz 45 dienām, bet pašlaik aktuālāki paliek tieši ilgāka termiņa aizdevumi, un arī šeit Ferratum piedāvā vairākas iespējas. Pamata iespēja saucas “kredītlimits”, kur klientiem iespējams saņemt aizdevumu no 1 līdz 800 Eiro apmērā, un atmaksāt to pa daļām vairākos maksājumos. Šis aizdevums nav ierastais īstermiņa kredīts, jo to iespējams maksāt vairākos maksājumos veicot vienu maksājumu mēnesī gluži kā banku piedāvātajiem patēriņa kredītiem, bet šo aizdevumu iespējams saņemt internetā bez ķīlas un bez galvotāja. Bet, ja vēl šāda summa jums ir par maz, tad Ferratum saviem jau esošajiem klientiem piedāvā aizdevumus no 50 līdz 1500 Eiro apmērā uz laiku no 2 līdz 12 mēnešiem un šis jau ir patiess ilgtermiņa kredīts, ar kuru būs iespējams iegādāties lielākas preces vai dārgākus pakalpojumus.

Ja vēlaties sazināties ar Ferratum klientu apkalpošanas pārstāvjiem tad jums ir vairākas iespējas:

  • Zvaniet uz numuriem – 29906000 (Tele2) , 22063000 (Bite) vai 67280515 (Lattelecom),
  • Raksties E-pastu – info@ferratumbank.lv par vienkāršiem jautājumiem un inkasso@ferratumbank.lv jautājumiem par parādiem,
  • Izmantojiet tiešsaistes čatu mājas lapā,
  • Izmantojiet Skype – “ferratum.latvia

Un uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet sestdienās no 9:00 līdz 18:00 bet svētdienās no 10:00 līdz 18:00 un, ja aizdevums internetā tiks pieteikts ārpus darba laika, tas tiks apstiprināts nākamās dienas pirmajās minūtēs.

Ferratum var lepoties arī ar bankas kontiem visās lielākajās Latvijas bankās ( Swedbank, Nordea, SEB, Citadele, Norvik, DNB), kas ļauj klientiem viegli un ērti pārskaitīt naudu, un pašiem klientiem nebūs jāmaksā starpbanku pārskaitījumu komisijas maksas. Un tieši uzņēmuma moto “Vairāk nekā Nauda” ietvaros tiek veiktas visas šīs darbības, kā vairāku bankas kontu atvēršana, saziņas līdzekļu izveide un kopējā klientu apkalpošanas kvalitātes veicināšana

Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

1 komentārs

  1. Ferratum- visneizdevīgākais,visnepretīmnākošākais aizdevējs! Neadekvāti procenti un pagarinjuma maksa! Krāpnieku brandža!

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE