CreditOn ātrais kredīts

0
CreditOnLogoCreditOn ir viens no populārākajiem īstermiņa aizdevējiem Latvijā, kas pieder kompānijai SIA “MD Investīcijas” , kas ir 2010 gadā reģistrēts uzņēmums ar apmaksāto pamatkapitālu 478085 Eiro apmērā. Šis uzņēmums ir viens no ātrāk augošajiem ātrajiem kreditoriem, kas Latvijas uzņēmumu vidū ierindojas lielāko un pelnošāko uzņēmumu top vietās. CreditOn aizdevējs kļuva visiem pazīstams ar savu akciju, kur bija iespējams saņemt aizdevumu 100 Eiro apmērā, bet atmaksāt tikai 95 Eiro, kas nozīmē, ka visi klienti, kas piereģistrējās uzņēmuma sistēmā un saņēma aizdevumus nopelnīja 5% no sava aizņēmuma summas, kur lielākā iespēja bija saņemt 5E. Šāda summa, manuprāt, nav liela, tomēr tā spēja piesaistīt daudzus klientus un CreditOn zīmolu pacelt, kā vienu no pazīstamākajiem īstermiņa mikro kredītu sniedzējiem. Pašlaik gan šis aizdevējs šādu akciju vairs nepiedāvā, bet tik un tā CreditOn piedāvā visai izdevīgus aizņemšanās piedāvājumus. Jaunajiem klientiem šis aizdevējs piedāvā aizņemties bez maksa no 5 EUR līdz 215 EUR naudas aizņēmumus uz laiku no 1 līdz 40 dienām, bet esošajiem klientiem ir iespējams aizņemties lielākas summas, kas gan vairs nebūs bez procentiem. CreditOn darba laiks darba dienās ir no 8:30 līdz 22:00 bet brīvdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 20:00, kas nozīmēt to, ka uzņēmuma pārstāvji ir pieejami katru dienu bez izņēmumiem, bet aizdevumi, kas tiek pieteikti ārpus šī darba laika tiks apstiprināti nākamās dienas pirmajās minūtēs. ja jūs vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, tad to iespējams izdarīt zvanot uz 27250001, rakstot e-pastu uz info@crediton.lv vai atrodot uzņēmuma Skype konu “CreditOn.lv“. Ja jūs vēlaties apskatīt uzņēmuma sociālo tīklu profilus, tas CreditOn aktīvi darbojas divos no tiem: Šis uzņēmums arī aktīvi domā par saviem klientiem un ir iestājies LNKA, un savā mājaslapā izveidojis drošības protokola pieeju ar SSL, kas rūpējas par cilvēku ievadīto datu drošību. Un vēl noteikti interesanti ir zināt, ka CreditOn ir CreamFinance biedrs, kas ir uzņēmumu grupas, kas darbojas finanšu sekotrā tādās valstīs, kā Latvija, Čehija, Polija, Slovākija un Gruzija, un ir viena no vadošām interneta aizdevēju organizācijām Eiropā! CreditOn arī atbalsta Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācijas veidoto akciju, kurā ikviens patērētājs var sevi ievietot atteikumu sarakstā, kas būtībā nozīmēs to, ka neviens no LNKA biedriem jums aizdevumu vairs izsniegt nevarēs, pat ja jūs to tiešām vēlēsities. Šāda saraksta izveide ir aizgūta no azartspēļu industrijas, kur, lai cilvēki spētu sevi atturēt kompānija izdomāja šādu metodi, jo aizliegt visiem būtu negodīgi.
Informācija atjaunota: 10.03.2016
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 26.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE