Credit24 ātrais kredīts

0
credit24Credit24 ir viens no Latvijas zināmākajiem ātro kredītu zīmoliem un tas ir kreditors, kas izsniedz gan kredītlīniju, gan aizdevumus līdz pat 3000 Eiro. Credit24 ir zīmols, kas pieder uzņēmumam “MCB Finance Latvia“, kas savukārt pastarpināti pieder Lielbritānijas uzņēmumam “MCB Finance Group PLC” , kas kotējas Lielbritānijas akciju biržā ar simboliem “MCRB” un sasniedzis kopējo tirgus kapitalizāciju vairāk nekā 9 miljonu apmērā. MCB Finance Latvia uzņēmumam 2012 gada apgrozījums bijis vairāk nekā 4 miljonu Eiro un kopējā peļņa lielāka kā 400 tūkstošu Eiro, tomēr jaunāki dati par uzņēmuma darbību, diemžēl, nav pieejami. Uzņēmums Latvijā ienācis jau 2007. gadā un pirmos gadus strādājis ar zaudējumiem, tomēr 2009, 2010 un 2011 gadā uzrādījis milzīgu izaugsmi un nu jau teju ir iekļāvies Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 1000 gan pēc apgrozījuma gan peļņas datiem. Credit24 zīmols ir daudziem Latvijā zināms kā ātro kredītu sniedzējs, tomēr pēdējā laikā uzņēmuma vairāk koncentrējas tieši uz ilgtermiņa aizdevumiem, kas iespējami uz ilgāku termiņu un lielākās summās nekā ātrie kredīti. Credit24 saviem klientiem piedāvā divus pakalpojumus:
  • Kredītlīnija – Kredītlīnija ir viens no šīs industrijas jaunumiem, un būtībā ir virtuālā kredītkarte, kur iespējams saņemt aizdevumu līdz pat 1000 Eiro apmērā uz laiku no 1 līdz 12 mēnešiem. Šis pakalpojums strādā tā, ka klients piereģistrējas aizdevēja mājas lapā un saņems savu privāto kontu, kur iespējams piekļūt gan datorā gan no mobilā telefona. Tad, kad ir vajadzīga nauda klients aizņemas tieši tik daudz, cik nepieciešams un maksā procentus tieši par to summu, kas ir saņemta nevis par visu kredītlīnijas limitu. Šādā pakalpojumā klientam ir patstāvīgi iespējams saņemt un atmaksāt aizdevumu, kad vien to vēlas un nav nepieciešami apstiprinājumi no kredītiestādes par kredīta piešķiršanu jo tas notiek automātiski. Šim pakalpojumam ir mazāki procentu maksājumi (zem 50% gadā), tomēr par katra pārskaitījuma piešķiršanu būs jāšķiras no 3 Eiro un 5% no kopējās kredīta summas, kā arī ir jāmaksā par konta apkalpošanu 4.95 Eiro mēnesī. Būtībā šis piedāvājums ir tieši tas pats, kas kredītkarte, tomēr ir nepieciešams vēl papildus pieteikt šo naudas pārskaitīšanu uz savu kontu un vēl jāmaksā liela apkalpošanas maksa, tāpēc šo pakalpojumu es neieteiktu izvēlēties!
  • Ilgtermiņa aizdevums – Otrs pakalpojums ko piedāvā credit24 ir ilgtermiņa aizdevums no 50 Eiro līdz pat 3000 Eiro apmērā uz laiku no 1 līdz 24 mēnešiem, kas nozīmē to, ka šis aizdevums paredzēts lielāku pirkum veikšanai un arī tā atmaksa paredzēta ilgtermiņā nevis tikai līdz nākamajai algai kā tas ir ar šiem īstermiņa aizdevumiem. Ilgtermiņa aizdevums būs izdevīgs tiem, kam nepieciešams ilgāka termiņa aizdevums un šim kredītam būs ierastie ikmēneša maksājumi, kā tas ir jebkuram patēriņa vai citiem ilgtermiņa aizdevumiem.
Ja jums radušies kādi jautājumi, tad iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem katru dienu no 8:00 līdz 22:00 pa telefonu “8842” vai rakstot epastu uz “info@credit24.lv“. Bet ja aizdevumu pieteiksit ārpus šī darba laika, tas tiks izskatīts jau nākamās dienas darba laika sākumā, bet kredītlīnijai šī piešķiršana ir automātiska tāpēc tur naudu iespējams saņemt jebkurā diennakts laikā. Credit24 zīmols darbojas 5 dažādās valstīs, bet Latvijā šim uzņēmumam konts ir Swedbank bankā, kas nozīmē, ka starpbanku maksājumiem var nākties mazliet uzgaidīt, tomēr lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju bankas konti ir tieši šinī bankā. Kopumā var teikt ka šis ir uzticams aizdevējs un ar šiem interesantajiem un klientiem noderīgajiem pakalpojumiem tas ir spējis iekarot lielu nebanku kreditoru tirgus daļu!
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 27.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE