BigBank ātrais kredīts

0
bigbankBigBank ir Latvijā reģistrēta akciju sabiedrība ar nosaukumu AS “BIGBANK”, kas ir ārzemju uzņēmuma filiāle Latvijā. Īstais īpašnieks šim mulinacionālajam uzņēmumam ir Igaunijā reģistrēts uzņēmums ar tādu pašu nosaukumu “BIGBANK” un tas ticis dibināts jau tālajā 1992. gadā. Bigbank savā tīmekļa vietnē parāda, ka šīs bankas kopējais kredītportfelis ir vairāk kā 300 miljonu apmērā un 2013. gada peļņa bija vairāk nekā 10 miljoni Eiro, bet darbojas šis uzņēmums vismaz 8 dažādās valstīs, kur Latvija ir viens no mazākajiem tirgiem. Un tomēr BigBank Latvijā ir spējis iegūt lielu tirgus daļu no tā sauktajiem patēriņa kredītiem, jeb aizdevumiem, kas ir nedaudz lielāki par ātrajiem kredītiem, un ir ar mazākiem procentu maksājumiem un ilgāku parāda atdošanas termiņu. Ja uzmetam aci šī uzņēmuma piedāvājumam, tad redzams, ka klientiem ir iespējams aizņemties no 500 E līdz pat 10000 E lielām naudas summām uz termiņiem no 6 līdz 60 mēnešiem. Šie aizdevumi parasti tiek izmantoti lielāku preču vai pakalpojumu iegādei, kā arī remontdarbiem, transportlīdzekļu iegādei vai jebkuriem citiem pirkumiem, kam nepieciešams vairāk par pāris simtiem Eiro.  Ja jums interesē vēl lielākas summas, tad BigBank piedāvā arī aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas jau var sasniegt pat 130000 Eiro un var tikt saņemts pat uz laiku līdz 15 gadiem. Bet, ja esat iekūlušies ķezā ar vairākiem ātro kredītu uzņēmumiem, tad ir iespējams šos mazos aizdevumus apvienot vienā lielā kredītā, un BigBank piedāvā šādu pakalpojumu, kur apvienot var pat 7 aizdevumus 10000 Eiro apmērā. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par šo uzņēmumu, tad droši varat sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem zvanot uz numuru “8338” vai arī izmantojot E-Pastu rakstīt ziņu uz “info@bigbank.lv” un jums atbildēs laipni klientu servisa speciālisti. Ja uzmeklējam uzņēmuma fiziskos birojus, tad redzams, ka Latvijā tādu nav daudz, tomēr ir eispējams saņemt aizdevumu arī jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, un tas nozīmē, ka to iespējams izdarīt ikvienā Latvijas pilsētā! Kopumā skatoties uz šo uzņēmumu, var teikt, ka BigBank ir stabils līderis lielāku aizņēmumu tirgū un neskatoties uz to, ka BigBank neizsniedz šos īstermiņ kredītus, tāpat uzņēmuma apgrozījums katru gadu aug un 2013 gadā Latvijas tirgū piedzīvots 8% kāpums! Kas arī  tas liek noprast, ka cilvēki uzticas šim zīmolam, un tieši dēļ ilgās darbības un nopietnās uztveres labāk izvēlas to nevis kādu citu konkurentu!
Informācija atjaunota: 08.06.2016
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE