AutoSOScredit auto kredīts

0
AutoSOS Credit ir viens no Latvijas auto kredītu sniedzējiem, kas darbojas zem uzņēmuma ar nosaukumu SIA “DSA INVEST”, kas dibināts 2008 gada Augustā ar 300 tūkstošu LVL pamatkapitālu, kas pārrēķinot Eiro ir 426 tūkstoši Eiro. AutoSOS Credit pēc apgrozījuma datiem nav ierindojies pat lielāko uzņēmumu top 20 tūkstošos, tāpēc ir grūti spriest par uzņēmuma panākumiem un peļņu, bet skatoties uz šo kreditoru redzams, ka tas aktīvi mēģina darboties dažādās jomās, un nu jau sniedz arī patēriņa kredītus no 400 līdz 3000 Eiro, bet visiem pakalpojumiem, kas lielāki par 1500 Eiro uzņēmums pieprasa ķīlu vai galvotāju. AutoSOS kreditora galvenais pakalpojums ir auto kredīts, jeb kredīts pret auto ķīlu, kas ir aizdevuma veids, kurā ikviens var ieķīlāt savu automašīnu un saņemt naudu pret šo auto, vienlaicīgi turpinot ar to braukt. AutoSOS kreditors piedāvā aizdevumus līdz pat 70% no automašīnas tirgus vērtības, bet lai saņemtu šo kredītu būs nepieciešams automašīnu apdrošināt ar KASKO, kā arī izpildīt citus kreditora norādījumus. Pats kredīta saņemšanas process ir diezgan vienkāršs, un katram klientam AutoSOS Credit sastāda individuālu pieteikumu ar tieši viņam paredzētām procentu likmēm un maksājumu grafikiem, un ja šis pakalpojums jūs apmierina jūs tālāk varat doties uz CSDD pārreģistrēt automašīnu uz šo uzņēmumu un tiklīdz, kā tas būs izdarīts nauda par šo auto ieripos jūsu bankas kontā. Automašīna, kas tiek likta, kā ķīla nedrīkst būt arestēta, vai tai nedrīkst būt cita ķīla un auto jābūt jaunākam par 1999 gadu, tādā veidā izskaužot veco automašīnu kreditēšanu. Un, kas ir interesanti ir tas, ka uzņēmums ir noteicis, ka tam nav svarīga aizdevēja kredītvēsture, jo kā drošības garants tiek likts pats transportlīdzeklis un tādā veidā, šo kredītu var saņemt arī ar sliktu kredītvēsturi. Noteikti, ka, ja tev ir vajadzīga lielāka nauda un tev ir auto, varu ieteikt šo kreditoru, vienīgi esiet uzmanīgi ar procentu likmēm, jo katram tās tiek sastādītas individuāli!
Informācija atjaunota: 11.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 26.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE