Ātrie kredīti no 19 gadiem – aizdevums jauniešiem!

Kas ir kredīts no 19 gadiem?

Kredīts no 19 ir aizdevuma veids, kurā 19 gadus vecs jaunietis var saņemt naudu, piesakot to internetā ar SMS palīdzību vai arī kādā no Latvijas komercbankām. Aizdevums no 19 gadu vecuma parasti ir vieglāk iegūstam nekā kredīts no 18 gadiem, bet tik un tā šādu pakalpojumu sniedz tikai retais aizdevējs lielo risku un jauniešu neapgalvības dēļ. Šādus kredītus, strādājošie jaunieši, parasti var saņemt pat līdz 1500 Eiro apjomam, uz laiku līdz pat 2 gadiem, bet konkrēti īstermiņa kredītus dažu desmitu Eiro apmērā saņemt jau būs daudz sarežģītāk.
Izvēlies 2015 gada kredītus no 19 gadiem:

AizdevējsSaņemšanas laiksPirmais bez %Max pirmo reiziMax summa atkārtotiAtbildīgs aizdevējsMin/max vecumsDarba laiksSaņemšana
10 min 50 – 3000 € 3000 € Atbildīgs aizdevējs 18 - 70 D:  08:00 - 22:00
B:  08:00 - 22:00
30 min 1000 - 25000 € 25000 € Nē 18 - 75 D:  09:00 – 19:00
B:  10:00 - 16:00
2 dienas 1 - 1500 € 1500 € Atbildīgs aizdevējs 18 - 70 D:  08:00 - 22:00
B:  08:00 - 22:00

Kāpēc lielākā daļa aizdevēju nesniedz kredītu 19 gadus veciem jauniešiem?

LNKA ir noteikusi, ka visi uzņēmumi, kas darbojas šīs apvienības paspārnē drīkst izsniegt kredītus tikai no 20 gadu vecuma, kas viņuprāt ir minimālais gadu skaits, kad jaunietis ir palicis apzinīgs un sāk nopietni uztvert savu dzīvi un arī nopietni attiekties pret kredītsaistībām. Aizdevēji parasti negrib 18 un 19 gadus veciem jauniešiem izsniegt kredītus, jo uzskata, ka šīs personas nebūs spējīgas aizdevumus atmaksāt, un, lai gan agrākos laikos, kad šādus pakalpojumus vēl sniedza teju katrs otrais aizdevējs, jauniešiem nebija nekādu problēmu ar kredītu atmaksu, tomēr aizdevēji vienojās, ka šādus aizdevumus izsniegt nevajadzētu. Viņu pamatojums šādam lēmumam bija tāds, ka 19 gadus veci jaunieši bieži vien vēl mācās vidusskolā un lielākajai daļai no tiem nav patstāvīgu ienākumu, tāpēc arī ar aizdevuma atmaksu varētu rasties problēmas. Bet, manuprāt, ja jaunietis vēlas, viņam kredītu izsniegt būtu jāļauj jo dažreiz ir dzirdēts, ka jau 18 gadīgi jaunieši uzsākt darba gaitas, un tāpēc apgalvojums, ka viņiem nav patstāvīgu ienākumu ir aplams!

Cik lielu kredītu var saņemt no 19 gadiem?

Aizdevuma apjoms, ko iespējams saņemt no 19 gadu vecuma mēdz krasi atšķirties, jo aizdevēji šādus gadījumus parasti izskata individuāli, bet, piemēram, pie Credi24, kas vēl jo projām sniedz šādu pakalpojumu, klienti var aizņemties līdz pat 1500 Eiro un kredītu atmaksāt līdz pat 24 mēnešu laikā, kas jau vairs īsti nav ātrais kredīts bet gan patēriņa aizdevums.

Kredīta nosacījumi?

Kreditori izsniedzot naudu jauniešiem parasti katru gadījumu izskata ļoti individuāli, jo, agrākos laikos, kad kredīti tika izsniegti visiem, bieži vien, ziņu portālos varējām redzēt stāstus par sabojātu jaunieša dzīvi lielo parādsaistību dēļ. Tāpēc tie kreditori, kas pašlaik vēl šādus pakalpojumus sniedz noteikti kārtīgi izvērtē klienta datus un apspriež, vai šis jaunietis spēs saņemto kredītu atmaksāt. 19 gadīgiem jauniešiem, kas vēlas saņemt šāda veida aizdevumus noteikti, ka būs jābūt oficiāli nodarbinātiem, būs jāpierāda kreditoram savu ikmēneša ienākumu regularitāte, kā arī tiem nedrīkst būs sabojāta kredītvēsture vai kādi citi slikti dati par iepriekšējām kredītsaistībām. Sākumā noteikti kreditors neizsniegt maksimālo kredīta summu, bet, kad jaunietis būs aizdevumus atmaksājis vairākas reizes, tad aizdevējs noteikti izrādīs uzticību un ļaus aizņemties aizvien vairāk.

Kredīts no 19 bez darba vietas?

Savukārt, ja tu vēlies saņemt aizdevumu bez darba vietas, tad gan tev varētu rasties lielākas problēmas, jo kreditori nekādā veidā nevar garantēt savas naudas atgūšanu, tādēļ šādus aizdevumus izsniedz nelabprāt. Kredīts no 19 gadiem bez darba vietas ir pieejams tikai tad, ja tev ir cita veida ienākumi, ko tu vari pierādīt kreditoram, bet visticamāk, ka šādu kredītu saņemt būs visai apgrūtinoši.

Informācija par kredītiem no 19 gadiem

Kredīts no 19 gadiem
0

Kredīts no 19 gadiem Latvijā pašlaik nav kreditoru, kas vecuma kategorijās atsevišķi izdalītu 19 gadu vecumu – pašlaik tiek izdalītas tikai 18 vai 20 gadu vecumu kategorijas, tāpēc, loģiski, ka tie kreditori, kas piešķir kredītus…

Kredīti bez darba vietas
0

Cilvēkam ar katru gadu paliekot arvien vecākam un vecākam, pieaug arī tā atbildību un pienākumu slogs, kā arī tā raksturs norūdās, kļūstot tam nopietnākam, pastāvīgākam un atbildīgākam, uzņemoties arvien jaunus pienākumus. Piemēram, 19 gadu vecumā…

CLOSE
CLOSE