Ātrie kredīti internetā no 18 gadiem

Kas ir kredīts no 18 gadiem?

Kredīts no 18 gadiem ir aizdevums, kurš tiek izsniegts cilvēkiem, kas tikko sasnieguši 18 gadu vecumu, jeb pilngadību. Šis aizdevuma veids ar neko neatšķiras no citiem kredītiem, bet vienīgā atšķirība ir tā, ka to piešķir pilngadīgiem jauniešiem. Latvijā pēc likumdošanas ir noteikts, ka cilvēks sasniedz pilngadību tieši 18 gadu vecumā un tādā veidā viņš no šī vecuma var pretendēt uz visiem pakalpojumiem, kas ir aizliegti nepilngadīgām personām, kā azartspēles, alkohols, cigaretes un, protams, arī kredīti. Bet diemžēl lielākā daļa kreditoru tomēr neuzskata 18 gadīgus jauniešus par pietiekoši atbildīgiem, lai tiem izsniegtu kredītus un tāpēc šādu pakalpojumu jauniešiem būs grūtības saņemt.

AizdevējsSaņemšanas laiksPirmais bez %Max pirmo reiziMax summa atkārtotiAtbildīgs aizdevējsMin/max vecumsDarba laiksSaņemšana
10 min 50 – 3000 € 3000 € Atbildīgs aizdevējs 18 - 70 D:  08:00 - 22:00
B:  08:00 - 22:00
30 min 1000 - 25000 € 25000 € Nē 18 - 75 D:  09:00 – 19:00
B:  10:00 - 16:00
2 dienas 1 - 1500 € 1500 € Atbildīgs aizdevējs 18 - 70 D:  08:00 - 22:00
B:  08:00 - 22:00

Kāpēc ir noteikti vecuma ierobežojumi?

Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācija ir savos kārtības noteikumos nospraudusi 20 gadu vecumu, kā minimālo, no kura kreditori drīkst izsniegt aizdevumus, un tā kā 80% no šo īstermiņa nebanku kredītu tirgus pārstāvji ir iestājušies šajā asociācijā, tad tie kredītus 18 gadus veciem jauniešiem neizsniedz. Lai gan pirms šo noteikumu izveidošanas 18 un 19 gadus veci jaunieši sastādīja tikai 5% no kopējā kredītņēmeju tirgus, tomēr, šai vecuma grupai bieži vien bija grūtības kredītus atdot un šādām situācijām parasti tika pievērsta liela mēdiju uzmanība. Beigu beigās kreditori vienojās, ka ātrie kredīti no 18 gadiem, kā pakalpojums vairs nebūs pieejams, lai šādā veidā ierobežotu slikto presi un pasargātu jauniešus no neapdomīgas aizņemšanās. Bet tas nebūt nenozīmē, ka kredītus no 18 gadu vecuma nav iespējams saņemt, tas tikai nozīmē, ka lielākā daļa kreditoru tos neizsniedz, bet tik un tā pastāv vēl daži aizdevēji, kas ir gatavi uzņemties risku un izsniegt šos aizdevumus 18 gadus veciem cilvēkiem.

Cik lielu summu var saņemt?

Tādēļ, ka lielākā daļa ātro kredītu izsniedzēju vairs nepiedāvā šādu pakalpojumu, tad ar kredīta lielumu ir tā, ka, lai cik tas jocīgi neizklausītos, tomēr no 18 gadiem ir iespējams aizņemties no 50 Eiro līdz pat 3000 Eiro Cred24 gadījumā un pat vairāk, ja tiek ņemts tā sauktais auto kredīts, bet šos mazos kredītus dažu desmitu Eiro apjomā saņemt būs grūtāk!

Kādi ir šī aizdevuma nosacījumi?

Kreditori, kas vēl joprojām izsniedz aizdevumus no 18 gadu vecuma nosaka ļoti stingrus nosacījumus, lai varētu garantēt savas naudas atgūšanu, un šie nosacījumi ir:

  • Patstāvīga darba vieta un patstāvīgi ikmēneša ienākumi,
  • Nedrīkst būt kavētas kredītsaistības, vai sabojāta kredītvēsture,
  • Obligāti jābūt Latvijas Valsts rezidentam(pilsonim vai nepilsonim ar uzturēšanās atļauju),
  • Obligāti jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām,
  • Obligāti jābūt aktīvam mobilā telefona numuram.

Un, iespējams, ka jums būt jāuzrāda arī savu ikmēneša ienākumu apjoms vai arī izziņa no darba vietas, lai kreditors varētu pārliecināties, ka tu arī savos 18 gados esi spējīgs atmaksāt saņemto aizdevumu.

Kredīts internetā vai bankā?

Lai gan nebanku kredītdevēji, kas izsniedz kredītus ar interneta palīdzību īsti nevēlas kreditēt 18 gadus vecus jauniešus, tomēr paskatoties uz banku piedāvātajiem kredītiem, ir redzams, ka bankas gan piešķir aizdevumus jau no 18 gadu vecuma, protams, ja jaunietim ir stabili ienākumi un viņš jau kādu laiku ir konkrētās bankas klients. Bankas nešķiro cilvēkus pēc vecuma, un tas arī būtu pareizi, jo katrs no mums attīstās savā ātrumā un, kur viens būs pieaudzis jau 16 gados, tur otrs vēl savos 21 gados būt tā teikt “bērna prātā”. Bet ar bankām ir tā, ka, lai saņemtu kredītu jums būs jāaizpilda daudz papīru un kredīta izsniegšanas process aizņems daudz ilgāku laiku, tāpēc šinī ziņā interneta kreditori ir izdevīgāki, savukārt salīdzinot procentu maksājumu Bankai noteikti tie būs mazāki.

SMS kredīts no 18 gadiem?

Jaunieši, kas meklē vai iespējams saņemt kredītus no 18 gadu vecuma bieži vien interesējas arī par to, vai sms kredīts no 18 arī ir iespējams, un, uzreiz jāsaka, ka, ja kreditors izsniedz aizdevumus jauniešiem, tad tas izsniegs tos arī ar SMS palīdzību. Parasti gan jauniešiem ir jāpaņem pirmais kredīts ar interneta palīdzību uzrādot visus iepriekš minētos datus un tikai pēc tam, kad viņš ir parādījis savu maksātspēju aizdevējam, tad viņam būs iespējams pieprasīt kredītu ar īsziņas palīdzību.

Kredīts no 18 bez darba vietas?

Savukārt aizdevums no 18 gadiem bez darba vietas jeb oficiāliem ienākumiem jau ir pavisam cits pakalpojums, jo šeit kreditoram riska pakāpe uzreiz ir daudz lielāka. Ja tev nav oficiālas darba vietas, tad visticamāk, ka tev nav arī patstāvīgu ienākumu un aizdevēji parasti nevēlas izsniegt kredītus, ja tu nevari galvot ar saviem patstāvīgajiem ienākumiem par kredīta atmaksu. Protams, var būt arī cita veida ienākumi, kā pabalsti, stipendijas utt, bet kreditori, tos neuzskata par pietiekoši stabiliem un šādos gadījumos vienīgais, ko tu vari darīt ir censties izskaidrot savu situāciju aizdevēja klientu apkalpošanas speciālistiem vai arī doties uz kreditora filiāli uz pārrunām klātienē. Tāpēc, gluži teikt, ka kredīts bez darba vietas jauniešiem ir neiesperams nevar, bet šādus aizdevumus izsniedz tikai ļoti retos gadījumos.

Aizliegt kredītus jauniešiem ir pretlikumīgi?

Fakts, ka nebanku kreditori aizliedz 18 gadus veciem jauniešiem saņemt šos īstermiņa kredītus ir dīvains, jo ne jau vecums ir noteicošais faktors tajā, vai cilvēks spēs apzinīgi apieties ar kredītu, un, ja paskatāmies uz patērētāju tiesību aizsardzības likumu, tur teikts, ka pakalpojuma sniedzējs nedrīkst diskriminēt nevienu cilvēku grupu nedz pēc dzimuma, vecuma un citiem faktoriem, un, ja šeit tiek aizliegti pakalpojumi pilngadīgiem cilvēkiem, tikai tāpēc, ka viņi varētu būt nespējīgi atmaksāt aizdevumus, tad tas varētu būt šī likuma pārkāpums!

Informācija par kredītiem no 18 gadiem

Kredīts no 18 gadiem
0

SMS kredīts jeb īsziņas kredīts ir nebanku kreditoru īstermiņa aizdevums jeb viens no ātro kredītu veidiem, kuru iespējams ātri, ērti un vienkārši iegūt ar SMS jeb īsziņas starpniecību. SMS kredīts no tradicionālajiem ātrajiem kredītiem atšķiras…

Kredīts no 18 gadiem
0

Patēriņa kredīts: Ir viens no privātpersonu kredīta veidiem; To iespējams aizņemties gan pie banku, gan pie nebanku kreditoriem; Tā apmērs var būt no 200 līdz par 8000 EUR; To iespējams aizņemties uz laiku no 6…

Kredīts no 18 gadiem
0

Latvijā pilngadība iestājas, sasniedzot 18 gadu vecumu, kas personai sniedz vairākas priekšrocības, piemēram, iespēju iegūt autovadītāja tiesības, iegādāties, kā arī lietot tabakas izstrādājumus un alkoholu, iekļūt naktsklubos un bāros, būt par vēlētāju parlamenta vēlēšanās, noslēgt…

Kredīts no 18 gadiem
0

Ilgtermiņa kredīts Ilgtermiņa kredīts ir aizdevums ar procentu likmes darbības sākotnējo periodu, kas ilgāks par vienu gadu. Visbiežāk to iegūšanai ir nepieciešams nodrošinājums – ķīla vai galvotājs. Ilgtermiņa kredītu procentu likmes ir zemākas nekā īstermiņa…

Bezprocentu kredīti
0

Bezprocentu kredīts ir kreditora aizdevums, kuru klientam izsniedz bez kredīta procentu likmes, proti, ja debitors no kreditora aizņemas 100 EUR, tad arī tieši 100 EUR debitoram līdz kredīta termiņa beigām ir jāatmaksā. Kredīta procentu likme…

CLOSE
CLOSE