Ātrie kredīti bez kredītvēstures

0

Mūsdienās, Latvijā un visā pasaulē kredītu industrija ir attīstījusies tik tālu, ka, šķiet, tikai retajam nav nekādu kredītsaistību un līdz ar to arī nav nekādas kredītvēstures. Tiem, kam ir kredītsaistības, ir konkrēta kredītvēsture, kas, kā ziņo dažādi informācijas avoti, katram trešajam debitoram ir sabojāta. Slikta kredītvēsture ir būtiskākais un visbiežākais šķērslis ceļā uz kredīta saņemšanu.

Ja jums nav un nekad nav bijušas kredītsaistības, jums nav arī kredītvēstures, līdz ar to jums, ja vien uz jums neattiecas citi ierobežojumi, faktiski nav šķēršļu, kas varētu aizkavēt kredīta saņemšanu. Formāli jūs esat tā saucamais iespējamais jeb potenciālais klients. Potenciālie klienti ir tā mērķauditorija, uz kuru kreditoru kompānijas strādā visaktīvāk un visintensīvāk, piedāvājot dažādus, galvenokārt, bezprocentu kredītu pakalpojumus. Kreditoru starpā, jauno klientu piesaistes jomā valda milzīga konkurence, kuras rezultātā potenciālie klienti kļūst par ieguvējiem, proti, tiem ir iespēja iegādāties pakalpojumus par īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Kā jau minēts, potenciālajiem klientiem, līdztekus citām priekšrocībām, visbiežāk tiek piedāvāts kredīts ar bezprocentu maksājumiem. Protams, ka bezprocentu kredīts faktiski ir labākais, ko var piedāvāt, jo procenti, kas tiek maksāti par kredītu, visbiežāk ir šķērslis, kas kavē kredīta atdošanu, veidojot sliktu kredītvēsturi. Reklāmās un citos informācijas avotos kreditori uzsver bezprocentu kredīta maksājumus, taču cenšas neuzsvērt to, ka šie maksājumi attiecas tikai uz noteiktu summu, piemēram, ņemot kredītu līdz 300 EUR, kā arī to, ka bezprocentu kredīts ir vienreizējs pakalpojums, proti, tad, kad nākamreiz jūs vēlēsities paņemt aizdevumi pie šī kreditora, jums, neatkarīgi no aizdevuma summas, nāksies maksāt arī procentus. Bezprocentu kredīts ir vislabākais līdzeklis jauno klientu klientu piesaistei, kas, kā rāda pieredze, tik tiešām darbojas.

Kreditori, kas jaunajiem klientiem piešķir pirmreizējo bezprocentu kredītu, ir nebanku sektora ātro kredītu aizdevēji. Latvijā tie ir daudz un dažādi, taču veiksmīgākie un visizdevīgākie no tiem ir, piemēram, Ondo.lv, CreditOn.lv, Kredits 7, Soho Credit, Credit 24, Ferratum, Lat Credit, Open Credit, ViaSMS.lv, Mini Credit, Finanza, kā arī Green Credit.

Ātro kredītu raksturojošās pazīmes ir nosaukumam atbilstoša ātra pieteikuma izvērtēšana un kredīta saņemšana, kas aizņem nieka 10 – 15 min, pirmreizēja bezprocentu kredīta piešķiršana, pirmreizējā kredīta piešķiršana maksimāli 150 – 2000 EUR apmērā, atkārtotā kredīta piešķiršana maksimāli 215 – 3000 EUR apmērā, kredīta atgriešanas periods ir 1 – 24 mēneši, klienta minimālais vecums no 18 – 21 gadam, klienta maksimālais vecums no 65 – 75 gadiem, kā arī kreditora darba laiks gan darba dienās, gan brīvdienās.

Izvērtējot gan banku, gan nebanku sekotra kreditoru piedāvājumus klientiem bez kredītvēstures atšķirībā no klientiem ar sliktu kredītvēsturi, nākas secināt, ka nebanku kreditoru ātrie kredīti ir visizdevīgākā un visvienkāršākā opcija, pirmkārt, to piedāvājuma dēļ jaunajiem klientiem, otrkārt, to pieteikumu izvērtēšanas kritēriju un laika dēļ, kas, piemēram, banku sektora kreditoriem ir ievērojami sarežģītāki un nopietnāki, un izvērtēšana – laikietilpīgāka. Protams, ņemot aizdevumu, jums katram pašam ir jāizvērtē gan banku, gan nebanku sektora kreditoru piedāvājums, izvēloties personīgi sev vispiemērotāko.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE