Ātrais kredīts ātrais kredīts

0

atraiskreditslvĀtraiskredīts.lv ir Latvijā strādājošs privātais kreditors, kas darbojas uzņēmuma SIA “Ātrais kredīts” paspārnē. Šis uzņēmums ir 2008. gadā reģistrēts komersants ar 300000 Latu, jeb 427079 EUR reģistrēto un apmaksāto pamatkapitālu. Šis uzņēmums ir spējis noturēties šinī konkurences tirgū kopš 2008. gada, kas nozīmē, to, ka uzņēmuma klientu klāsts ir tikai audzis un tā tam būtu jābūt, jo valsts noteikto licences maksu bez peļņas strādājošs uzņēmums nebūtu spējīgs samaksāt!

Šis aizdevējs saviem klientiem ļauj saņemt bezskaidras naudas mikrokredītus summās no 30 EUR līdz pat 430 EUR, termiņos no 7 līdz 45 dienām, bet jaunajiem uzņēmuma klientiem ir iespējams saņemt aizdevumu līdz 150 Eiro bez procentiem, jeb bez komisijas maksas. Šis uzņēmums piedāvā arī ilgtermiņa kredītu kādu nopietnāku pirkumu veikšanai, kas ir aizdevums summās no 150 līdz 3000 Eiro ar termiņu no 2 līdz 60 mēnešiem, un tas nozīmē, ka šāda veida kredītu var saukt jau par ilgtermiņa aizdevumu, ko citas interneta kompānijas nepiedāvā.

Skatoties uz uzņēmuma piedāvātajiem procentu maksājumiem, tad tie ir augsti, bet ir salīdzināmi ar pārējiem interneta kreditoriem, šeit būs 2 aizņēmumu piemēri –

  • Ņemot aizņēmumu 300 E apmērā uz 45 dienām komisijas maksa 92 E 
  • Ņemot aizņēmumu 1500 E apmērā uz 6 mēnešiem komisijas maksa 189 E

Kā redziet, tad ņemot lielāku aizņēmumu uz ilgāku laiku kopējā komisijas maksa kāpj, bet tā kāpj lēnāk un tas nozīmē, ka ilgtermiņa aizdevumi ir daudz izdevīgāki, kā īstermiņa ātrie kredīti.

Ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, tad to varat izdarīt zvanot uz numuriem 22848891 vai 27505555, vai elektroniski sūtot e-pastu uz info@atraiskredits.lv kā arī izmantojot Skype rakstot kontaktam “atraiskredits.lv” vai izmantojot kontaktu formu tīmekļa vietnes kontaktu sadaļā. Uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 17:00, un tas ir mazāks, kā citiem kreditoriem, jo parasti šie aizdevēji darbojas katru dienu bez brīvdienām.

atraiskredits.lv aizdevējs lepojas arī ar licenci no datu valsts inspekcijas un tas nozīmē, ka šis uzņēmums pievērš lielu uzmanību savu klientu datu drošībai, bet kas ir interesanti ir fakts, ka šis aizdevējs nav iestājies LNKA biedrībā un tādā veidā tam nav jāpakļaujas šīs organizācijas ieteikumiem! Kopumā skatoties, šis aizdevējs sevi parāda, kā labu alternatīvu lielajiem tirgus spēlmaņiem un aizņemoties naudu šeit tev būs lielāka sajūta ka par tevi rūpējas, nevis, kā tas ir lielajos uzņēmumos, kur katrs klients ir tikai peļņas avots.

Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 28.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE