SMS kredīts no 18 gadiem

0

SMS kredīts jeb īsziņas kredīts ir nebanku kreditoru īstermiņa aizdevums jeb viens no ātro kredītu veidiem, kuru iespējams ātri, ērti un vienkārši iegūt ar SMS jeb īsziņas starpniecību.

SMS kredīts no tradicionālajiem ātrajiem kredītiem atšķiras ar to, ka aizdevuma pieteikšanai nav nepieciešams nedz interneta pieslēgums, nedz dators, bet tikai mobilais telefons, mobilā telefona operatora pieslēgums, kā arī iepriekšēja reģistrācija SMS kredīta aizdevēja mājaslapā.

SMS kredīta saņemšanai potenciālajam klientam ir jāatbilst vairākiem kritērijiem un ir jāizpilda vairāki priekšnosacījumi. Kritēriji un priekšnosacījumi katram SMS kredīta izsniedzējam var nedaudz atšķirties, tāpēc pirms aizdevuma pieteikšanas nepieciešams izvēlēties konkrētu SMS kredīta aizdevēju un iepazīties ar konkrētā kreditora informāciju tā mājaslapā vai tieši sazinoties ar to.

Tomēr lielākā daļa kritēriju un priekšnosacījumu SMS kredītu devējiem ir nemainīgi. Personai ir jābūt vecumā no 18 – 20 gadiem un tai nedrīkst būt neatmaksāti aizdevumi pie konkrētā kreditora. Personai ir jākļūst par konkrētā kreditora mājaslapas reģistrētu lietotāju, norādot tajā nepieciešamo personisko un kontaktu informāciju. Pēc personas reģistrācijas notiek tās profila apstiprināšana, nosūtot tai apstiprinājuma kodu, kas tai jāievada kreditora mājaslapā. Pēc personas profila apstiprināšanas notiek konta numura apstiprināšana, personai nosūtot kreditoram konta numuru un drošības nauda. Pēc konta numura apstiprināšanas, kreditors personai atgriež drošība naudu. Pēc pilnīgas reģistrācijas persona var pieteikties aizdevumam, nosūtot kreditoram SMS ar konkrētu teksta un ciparu kombināciju. Pēc pavisam neilga brīža personas konta tiek ieskaitīts aizdevums.

SMS kredītus Latvijā izsniedz tādi nebanku kreditori kā “Ondo.lv”, “Kredits7”, “CreditOn.lv”, “Kredits365”, “SohoCredit”, “Vivus.lv”, “OpenCredit”, “GreenCredit”, “AtraisKredits.lv”, “Ātrais SMS kredīts”, “SMSCredit.lv”, “MiniCredit”, “ViaSMS.lv”

Jāpiebilst, ka SMS kredīts un kreditors “SMSCredit” nav viens un tas pats – “SMSCredit” ir ātro kredītu aizdevējs, kas īsziņas kredītus izsniedz personām no 20 gadu vecuma.

Kredīts no 18 gadiem

Kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts personām vecumā no 18 gadiem. Kredītu no 18 gadiem izsniedz banku kreditori jeb visas Latvijas komercbankas, kā arī tādi Latvijas nebanku kreditori kā “Credit24” un “InCredit Group”, kā arī auto kredīta izsniedzēji “Mogo.lv”, “VitaCredit” un “AutoSOSCredit”. Protams, kā var noprast, kredīts no 18 gadiem netiek izsniegts viennozīmīgi – kā vienmēr gan banku, gan nebanku kredītdevēji vērtē potenciālā klienta kredītvēsturi un kredītspēju, neatkarīgi no personas vecuma.

SMS kredīts no 18 gadiem

Kā redzams, nav neviena kreditora, kas vienlaicīgi izsniegtu SMS kredītu un kredītu no 18 gadiem, proti, tā saucamo SMS kredītu no 18 gadiem, tāpēc, kā nākas secināt, pašlaik Latvijā nav iespējams iegūt SMS kredītu no 18 gadiem. Šī situācija varētu būt izskaidrojama ar faktu, ka lielākā daļa Latvijas kreditoru ir Latvijas Nebanku kreditoru asociācijas biedri, kuri, visi kā viens, ir nolēmuši SMS kredītus izsniegt tikai no 20 gadu vecuma.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE