Programmas, ko speciālisti izmanto finanšu plānošanai

0

Banku aplikācijas mobilajā telefonā

Pastāvīga un regulāra piekļuve bankas kontam, izmantojot mobilā telefona banku aplikācijas, var palīdzēt plānot ikdienas izdevumus. Šajās aplikācijās ir iespējas regulāri pārbaudīt savu bilanci vai bankas konta atlikumu jebkurā vietā un laikā. Šo aplikāciju izmantošana ir piemērota īpaši tiem cilvēkiem, kuriem ir ļoti ierobežots budžets un kuriem pastāvīgi ir jāseko līdzi, cik daudz finanšu līdzekļu ir vēl atlicis to bankas kontā.

Google dokumenti un izklājlapas

Varbūt esat pamanījuši, ka, meklējot internetā budžeta plānošanas veidnes, viens no meklēšanas rezultātiem ir Google izklājlapa – Google Drive izklājlapa, ar kuru iespējams dalīties un, sadarbojoties ar citiem, rediģēt, proti, šī veidne ir piemērota finanšu plānošanai, kurā ir iesaistītas vairākas personas. Turklāt, pateicoties tās mākoņ-tipa servisam, piekļuve tai, pastāvīgi to sinhronizējot, ir iespējama no dažādām ierīcēm.

Izklājlapas

Nav nepieciešami viedtālruņi vai dažādu ierīču datu sinhronizācija, lai veiksmīgi plānotu savu budžetu. Var izmantot arī vienkāršās izklājlapas, kas ir pieejamas teju jeburā dokumentu rakstīšanas programmā, piemēram, Microsoft Office, Open Office, Libra Office. Arī šajās izklājlapās var ērti un pārskatāmi redzēt savus ienākumus, izdevumus, kā arī aprēķināt atlikumu un veikt citas nepieciešamās manipulācijas.

Interneta budžeta plānošanas aplikācijas

Ir pieejamas gan speciālas interneta programmas, gan speciālas mobilā telefona aplikācijas, kuras ir paredzētas personīgā budžeta plānošanai. Jāpiemin, ka vairākumā šo programmu iespējams plānot budžetu, balstoties ne tikai uz savām personīgajām finansēm, bet arī uz, piemēram, ģimenes locekļu finansēm, tādējādi sniedzot iespēju plānot kopēju ģimenes budžetu. Viena no šādām programmām ir Mint.

Rakstāmais un papīrs

Nevajag nekādas virtuālās programmas un interneta pieslēgumu, lai plānotu savu budžetu – tik pat veiksmīgi to iespējams saplānot arī izmantojot jebkuram pieejamo rakstāmo un papīru. Vienā slejā rakstiet savus ienākumus, bet otrā slejā – savus izdevumus. Pilnīgi visus izdevumus! Bilanci aprēķiniet katru dienu, lai neko nepalaistu garām un pastāvīgi būtu lietas kursā par savu finanšu atlikumu.
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE