Privātuma politika

PrimeFinance kredītu salīdzināšanas portāls rūpējas par savu lietotāju drošību un mēs ievērojam personu privāto datu aizsardzību, tāpēc esam sastādījuši lapas Privātuma Politiku:

  • Visa informācija, kas tiek iegūta no vietnes www.primefinance.lv apmeklētājiem tiek izmantota tikai portāla administrēšanai, kā arī datu apstrādei portāla darbības uzlabošanai un nekādā gadījumā netiek izpausta trešajām pusēm.
  • Portāla darbības uzlabošanai esam mājas lapā izvietojuši statistikas programmas, kā Google Analytics, Slimstats un Jetpack, un visas trīs programmas izmanto sīkdatņu “cookies” failus, bet ja jūs nevēlaties, lai jūsu sīkdatnes tiek izmantotas, tad jūs varat tās atslēgt, bet tādā gadījumā portāla darbība var tikt bojāta un informācija, ko jūs saņemat var kļūt neprecīza.
  • PrimeFinance servera statistikas programmas var iegūt jūsu IP adreses datus, taču mūsu administrācijai nav piekļuves šiem datiem, taču, servera pārvaldītājs šo informāciju var nodot tiesībsargājošajām iestādēm, ja tās pieprasa šos datus.
  • Ar saviem lietotājiem PrimeFinance portāls var iestāties arī padziļinātākā sadarbībā, ja lietotāji izvēlas atstāt komentārus vai aizpildīt kontaktu formu, bet ari šinī gadījumā visa informācija, kas tik ievākta tiks izmantota tikai portāla darbības veicināšanai un netiks izpausta trešajām pusēm.
  • Šī mājas lapa darbojas saskaņā ar LR likumdošanu par cilvēku privātuma aizsardzību, un mēs apliecinām, ka jūsu privātums nav apdraudēts lietojot šo portālu.
  • Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas šajā dokumentā par Privātuma Politiku, un šīs vietnes lietotāji ir atbildīgi par iepazīšanos ar šo dokumentu un tajā veiktajām izmaiņām!

Tīmekļa vietnes PrimeFinanc.lv izmantošāna automātiski apliecina jūsu piekrišanu šim dokumentam un tajā minētajiem privātuma politikas punktiem

CLOSE
CLOSE