Lietas, kam tu tērē pārāk daudz naudu

0
Kad mēs mēģina iekrāt naudu kādam konkurētam mērķim, izveidot rezerves iekrājumu fondu vai vienkārši atmaksāt ātrāk kādu ilgtermiņa vai īstermiņa kredītu, tad katrs cents ir svarīgs, tādēļ tev nāksies apskatīt visus savas dzīves aspektus. Nereti atliek tikai samazināt tēriņus kādā konkurētā kategorijā, lai panāktu iecerēto, tāpēc šodien došu tev ieskatu dažās lietās, kur tu noteikti tērē pārāk daudz naudas, un to, kā tu varētu šajās lietās ietaupīt:

Bankas izdevumi

Viena no savu finansu sakārtošanas vietām ir Bankas un ar tām saistītie izdevumi, kas, lai gan nav milzīgi, tomēr var samazināt tavus ikmēneša tīros ienākumus. Nereti bankas ietur maksājumus par dažādiem pakalpojumiem sākot no ikgadējām vai ikmēneša maksām par kartes un konta izmantošanu un beidzot ar dažādām izmaksām ar naudas pārskaitījumiem, naudas glabāšanu vai citiem līdzīgiem darījumiem. Ja tu pie savas bankas esi bijis jau daudzus gadus, iespējams, ka citas bankas nu ir palikušas izdevīgākas, un ir laiks apsvērt migrēšanu uz citu kredītiestādi, vai arī ir iespējams pieprasīt savai bankai samazināt šīs izmaksas, vai pielīdzināt tās citu banku piedāvājumiem.

Ūdens

Vai tu zināji, ka veikalos nopērkamais ūdens ir viena no visvairāk pārmaksātajām precēm pasaulē, un ražotāji nopelna lielas naudas summas no šāda veida ūdens pārdošanas. Ūdens, kas nopērkams veikalos parasti nav ne cik labāks, kā tas, ko tu vari iegūt no akas vai no krāna. Protams, ūdens pudelē ir ļoti parocīgs, jo to var paņemt līdzi, tomēr ja ērtums ir tava galvenā problēma, tad ir iespējams iegādāties atkal-izmantojamās pudeles ar iebūvētiem filtriem un paņemt ūdeni vienmēr līdzi, kur tas ir nepieciešams.

Apdrošināšana

Apdrošināšana ir vēl viens pakalpojums par ko cilvēki bieži vien pārmaksā, jo, lai gan, apdrošināt kustamo un nekustamo īpašumu var būt izdevīgi, tomēr bieži vien šiem pakalpojumiem ir uzskrūvētas cenas, un tie ir daudz dārgāki, kā tiem patiesībā vajadzētu būt. Ja tu pameklēsi apkārt citu apdrošināšanas kompāniju cenas, tad noteikti, ka redzēsi to, ka nereti ir iespējams visai ievērojami samazināt savu esošo apdrošināšanas cenu, un tiklīdz, kā tu par savu aiziešanu paziņosi savam apdrošināšanas brokerim, tā pēkšņi tev tiks piedāvāta zemāka cena, un sanāks, ka tu visu šo laiku esi pārmaksājis!

Aizdevumi

Kredītu izmaksas ir ļoti lielas, it sevišķi tad, ja tiek ņemti ātrie kredīti vai aizdevumi ar lieliem procentu maksājumiem, un gadiem ejot kredītos tu vari atdot lielu daļu savu ikmēneša ienākumu, un tas viss tikai tāpēc, ka tu nespēji sakrāt naudu un paņēmi aizdevumus. Lielākā daļa cilvēku mūsdienās dzīvo uz kredītiem, tāpēc, ja tev tiešām kredīts ir jāņem izvēlies tādu aizdevumu, kura procentu likmes ir mazas, un kuru atmaksājot ātrāk tev nebūs jāmaksā soda procenti.
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE