Labākās Finanšu applikācijas

0
Finanšu plānošana un citi ar naudu saistīti jautājumi bieži ir vissarežģītākie, jo ir grūti saprast, kā pareizi plānot savu budžetu, kā arī finanšu pasaulē ir tik daudz dažādas jomas, kuras ir nepieciešams pārzināt, lai to spētu darīt efektīvi. Par laimi, mūsdienu mobilo ierīču un interneta laikmetā praktiski ikvienam ir pieejams viedtālrunis vai planšetdators, kuri var ievērojami atvieglot dažādus ar naudas lietām saistītus jautājumus, jo šajās ierīcēs ir pieejamas simtiem aplikācijas kā angļu, tā arī latviešu valodā, kuras palīdzēs kā efektīvāk plānot budžetu, tā tev uzzināt visas jaunākās finanšu pasaules ziņas. Labākās finanšu aplikācijas Android viedtālruņu īpašniekiem:
 • Money Lover – šī ir aplikācija, kura ir piemērota ikvienam, kurš vēlas vienkāršu un viegli saprotamu veidu, kā plānot savu budžetu un sekot līdzi saviem tēriņiem un ienākumiem. Šī aplikācija padara vienkāršu visu naudas darījumu uzskaiti, papildus attēlojot to pārskatāmā veidā – pa kategorijām, kas ļaus tev saprast savu budžetu un veiksmīgāk to plānot.
 • PayPal – šī aplikācija iet roku rokā ar pazīstamo mājaslapu PayPal, kura nodrošina drošus un ērtus interneta pirkumus un citus tiešsaistes naudas darījumus. PayPal App ļaus tev sekot līdzi sava PayPal konta aktivitātei no tava mobilā telefona, tādējādi redzot ikvienu darījumu, kas ir veikts saistībā ar tavu kontu, vienalga vai tie ir izdevumi vai ieņēmumi.
 • ShopSavy Barcode Scanner – tiem, kuriem patīk iepirkties, bet tajā pašā laikā arī patīk pirkt preces pēc iespējas lētāk, noteikti ir nepieciešama šī aplikācija. Šī aplikācija balstās uz principu, ka tu neskenē sev kārotās preces svītru kodu, un aplikācija pati uzreiz atrod šo preci un piedāvā variantus, kur to iegādāties lētāk veikalos vai internetā. Lai gan tās datubāzē nav lielākā daļa Latvijas pārtikas produktu vai veikalu, to veiksmīgi var izmantot dažādu citu preču iegādei par labāko cenu.
 • Our Groceries Shoping List – ja tu dodies uz veikalu, bet vienmēr aizmirsti nopirkt kādu svarīgu preci, vai tev ir jāzvana savai ģimenei, lai tā ielūkojas ledusskapī un pasaka tev, ko vajag nopirkt, tad šī aplikācija būs noderīga tev. Tā ļauj veidot pārskatāmu iepirkumu sarakstu un sinhronizēt to vairākos telefonos, tā dodot iespēju to papildināt un rediģēt ikvienam ģimenes loceklim, tādējādi aizmirstot par nenopirktām precēm vai zvanīšanu mājās esošajam ģimenes loceklim, lai tas apskatās, ko vajag iegādāties.
 • Bloomberg – bet visiem tiem, kuriem interesē finanšu ziņas un notikumi finanšu tirgū, noderēs šī aplikācija, jo tajā ir vienviet ir iespējams apskatīt visu jaunāko finanšu jomā, kas sadalīts 35 dažādās un labi organizētās kategorijās. Vienalga, vai tev interesē jaunākie notikumi akciju tirgū vai kādas konkrētas finanšu jomas dati, to visu tu vari atrast šajā aplikācijā.
Labākās finanšu aplikācijas iPhone īpašniekiem:
 • IReconcile – šī ir personīgā budžeta plānošanas aplikācija, kura dod iespēju ne tikai vienkārši uzskaitīt visus savus ieņēmumus, izdevumus vai apmaksātos rēķinus, bet arī dod iespēju izveidot dienas, nedēļas, mēneša vai pat gada pārskatu, kas ļaus efektīvi izvērtēt savu budžetu un tam nepieciešamās izmaiņas.
 • Mint – visiem IPhone lietotājiem, kuri vēlas sekot līdzi savām finansēm, noderēs arī šī aplikācija, jo Mint ne tikai ļauj viegli sekot līdzi savam budžetam, bet tev ir iespēja sasaistīt savu bankas karti ar šo aplikāciju, ļaujot tai pašai automātiski pievienot tevis veiktos naudas darījumus. Papildus šī aplikācija ir ļoti droša, jo tā pat ir ieguvusi balvas par savu drošības sistēmu un datu aizsardzības mehānismu, tādēļ, lietojot šo aplikāciju, tu vari plānot savu budžetu, neuztraucoties par tavu datu drošību.
 • BillGuard – šī aplikācija ir domāta ikvienam, kurš uztraucās par savu kredītkaršu ļaunprātīgu izmantošanu. Ar tās palīdzību tu vari sekot līdzi visām aktivitātēm, kas tiek veiktas ar tavām kredītkartēm, vienkārši sinhronizējot tās ar šo aplikāciju. Visi tevis veiktie darījumi tiks uzrādīti kā droši, bet tie, kurus tu neesi autorizējis vai, ja kāds ir centies tavus datus izmantot, lai kaut ko iegādātos, šie darījumi tiks parādīti kā sarkani un tu uzreiz varēsi redzēt, kas notiek ar tavām kredītkartēm, un risināt radušos situāciju.
 • Check – šī aplikācija nodrošinās, ka tev vairs nekad nebūs novēlots maksājums vai jāmaksā papildus nauda par to, ka kāds rēķins netika samaksāts laikā. Šī bezmaksas aplikācija ļauj tev tajā pievienot visus tev veicamos maksājumus, kad tos ir jāapmaksā, kā arī pat dod iespēju apmaksāt tos automātiski. Bet, ja tu neuzticies šai automātiskai apmaksai, tev ir iespējams saņemt atgādinājumus par ikvienu rēķinu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.
 • Bankrate Auto App – ja tu domā par jauna auto iegādi, bet neesi pārliecināts, ka spēsi to atļauties, šī aplikācija dod iespēju aprēķināt kredīta apmērus, kā arī ikmēneša maksājumus, iekļaujot pašreizējos kredītprocentus, ja tas nav bezprocentu kredīts. Kā arī ar šīs aplikācijas palīdzību tu varēsi apskatīt dažādus jaunu un lietotu automašīnu piedāvājumus, un iespējams pat atrast savu nākamo auto.
Labākās finanšu aplikācijas planšetdatoru īpašniekiem:
 • Easy Books – profesionāli grāmatveži savu darbu veic ar datora palīdzību, bet ikviens, kurš vienkārši vēlas sekot līdzi savam finanšu stāvoklim, vienlaicīgi uzturot vairākus kontus, savu vienkāršu grāmatvedību var veikt uz planšetdatora ar šīs aplikācijas palīdzību. Šo aplikāciju var izmantot ptr pašnodarbinātais vai maza biznesa īpašnieks, lai uzturētu savas finanses un grāmatvedību kārtībā.
 • The Wall Street Journap App – ja tu interesējies par notikumiem finanšu pasaulē, tad kāds vēl labāks veids, kā uzzināt visu jaunāko, ja ne lasīt Volstrītas žurnālu. Tagad ikviens var Volstrītas žurnālā atrodamo saturu lasīt arī savā planšetdatorā. Vēl jo vairāk šī aplikācija ir ļoti augstas kvalitātes, kā arī gandrīz viss tajā atrodamais saturs ir tieši piemērots planšetēm, ar īpašām interaktīvām iespējām, piemēram, video, slīdrādēm un grafikiem.
 • Meter Readings – šī ir interesanta aplikācija, kura ļauj tās lietotājiem sekot līdzi tevis patērētajam elektrības daudzumam. Sākumā tev vienkārši ir šajā aplikācijā jāievada dati no pēdējā apmaksātā elektrības rēķina, un tu varēsi aizmirst par došanos pie elektrības skapja un rādītāju lasīšanu. Papildus tam, šī aplikācija ļauj arī salīdzināt vairāku elektroenerģijas piegādātāju cenas, ja tu atrodies vietā, kur šāda veida pakalpojumus sniedz vairāki uzņēmumi.
 • Account Tracker – visa veida ierīcēm ir pieejamas dažādas aplikācijas, kuras ļauj sekot līdzi savu kredītkaršu aktivitātei, taču šī aplikācija, iespējams, ir vislabākā no visām pieejamajām. Tā ir saņēmusi izcilu piecu zvaigžņu vērtējumu no visiem tās lietotājiem, jo ar tās palīdzību ir iespējams gan sekot līdzi savu kontu aktivitātei, gan plānot savu budžetu un dažu sekunžu laikā iegūt pārskatāmu savas finansiālās situācijas ainu.
 • Wikinvest – un tiem, kuri veido savu investīciju portfolio, un grib tam nepārtraukti sekot līdzi, būs piemērota šī aplikācija. Viss, kas tev būs jādara, būs jāizveido savs konts, jāsavieno savs brokera konts ar šo aplikāciju, un tu nepārtraukti varēsi sekot līdzi savām investīcijām, atrodoties jebkurā vietā pasaulē.
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE