Kredīts7 ātrais kredīts

0
kredits7Kredīts7 ir viens no pēdējā laika zināmākajiem ātrās kreditēšanas zīmoliem, kas darbojas uzņēmuma SIA “Delta Capital” paspārnē. “Delta Capital” savukārt ir Latvijā reģistrēts komersants, kas darbību sācis 2007. gadā un kura pamatkapitāls darbību uzsākot bijis 300 tūkstoši LVL jeb 426993 Eiro. SIA “Delta Capital” uzņēmums uztur arī atrās kreditēšanas uzņēmumu kredits365 un kopā ar abiem šiem zīmoliem šai firmai pēdējo gadu laikā ir izdevies iekarot salīdzinoši lielu kopējo ātro kredītu nišas daļu un pēc Lursoft datiem var spriest, ka atlicis tikai nedaudz lai iesprauktos Latvijas vispelnošāko uzņēmumu tūkstotī. Ja skatāmies tieši uz zīmolu kredīts7 tad redzams, ka šis aizdevējs izsniedz bezskaidras naudas mikroaizņēmumus no 35 līdz 300 Eiro apmērā uz laiku no 7 līdz 30 dienām, un jaunajiem klientiem ir iespējams saņemt bezprocentu kredītu par visu šo amplitūdu un tādas iegūt 300 E bez procentu maksas. Ja aizņemsities atkārtoti, tad ņemot, piemēram, 200 EUR uz 30 dienām būs jāatdod 242 EUR, kas nozīmē, ka mēneša procentu likme ir 12%, jeb GPL(Gada procentu likme) ir 144% apmērā. Kredīts7 ir viens no tiem aizdevējiem, kas iestājies LNKA, jeb Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācijā un tas liecina par uzņēmuma apņēmību un labo praksi pret saviem klientiem. Un tieši tāpēc šis uzņēmums dod saviem klientiem plašu saziņas iespēju klāstu un jūs uzņēmuma darba laikā, kas ir darba dienās no 8:30 līdz 20:00 un brīvdienās no 11:00 līdz 16:00, varat sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem pa šādiem saziņas līdzekļiem:
  • Ar E-pastu – “info@kredits7.lv“,
  • Telefonisi – “27746413” vai “27746414“,
  • Caur Skype – “Kredits7“,
  • Ar tiešsaistes čata iespēju uzņēmuma mājas lapā.
Šis aizdevējs izceļas ar to, ka tam ir bankas konti 3 no Latvijas vispopulārākajām bankām (Swedbank, Citadele un SEB), kas ļauj klientiem ērtāk un ātrāk pārskaitīt naudu, un savukārt no klientu puses nebūs jāmaksā komisijas maksas par starpbanku maksājumiem atdodot aizdevumu. Kopumā šis aizdevējs rosina drošības sajūtu un ar savu darbību rāda piemēru citiem Latvijas nebanku kreditoriem!
Informācija atjaunota: 06.02.2015
Lūdzam ņemt vērā, ka raksts ir publicēts 27.09.2013 un tajā atrodamā informācija par aizdevēju var būt neprecīza. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz info@primefinance.lv
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE