Kredīts stomatologam jeb zobārsta apmeklējumam.

0
Zobi ir vien no tām lietām, kuras veselības stāvokli mēs varam ietekmēt tikai minimāli un, ja ir izveidojušies caurumi tad pat katru dienu vairākas reizes tīrot zobus tos nebūs iespējams izārstēt. Tieši tāpēc arī zobārstniecības pakalpojumi, jeb stomatologa apmeklējums ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izvēlas ņemt kredītus. Zobārstniecības profesija ir delikāta un, lai tajā izmācītos jaunajiem studentiem ir vajadzīgs mācīties vismaz 5 gadus, un katrs gads izmaksā vairāk ka 2000 Eiro, kas kopumā ņemot sanāk vairāk kā 10000 Eiro. Un tieši tāpēc arī zobārstu apmeklējumi ir tik dārgi, un mēdz variēt no 30 līdz pat 100 Eiro par vienu zoba salabošanu. Un, ja zobu problēmas ir akūtas, jeb ilgstoši ielaistas, un caurs ir katrs otrais zobs, tad mutes salabošana var izmaksāt tiešām lielas naudas summas, un lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju šādas naudas nav, un tāpēc daudzi izvēlas saņemt aizdevumu, lai varētu savu mutes dobumu savest kārtībā. Zobu tīrīšana mums jau tiek mācīta no mazotnes, kā arī mums māca lietot zobu diegu un citreiz pat mutes skalojamo līdzekli, tomēr ne vienmēr šie līdzekļi mutes bakteriālā status uzlabošanai spēj palīdzēt un nereti ziedu veselība ir atkarīga no mūsu gēniem. Tieši tāpēc arī nereti var sastapt cilvēkus, kas zobus praktiski netīra, tomēr pat 50 gados tiem mutē ir visi savi zobu, kur pretī ir arī cilvēki kas tīra zobus divas reizes dienā, un katru gadu tik un tā uzrodas jauni caurumi, kurus nepieciešams labot. Šādas situācijas dažreiz var izskaidrot ar uzturu un to, kāda pārtika tiek uzņemta, bet gēni, kas saņemti no vecākiem arī bieži vien spēlē lielu lomu un tur nu mēs neko, vismaz pašlaik, ietekmēt nevaram. Un tāpēc nekas cits neatliek, kā samierināties ar savu situāciju un doties pie stomatologa jau laicīgi, lai zobu grauži nepaspētu izveidot dziļus caurumus, kas sāk sāpēt, un kurus vairs salabot nav iespējams. Kredīta ņemšana zobu salabošanai varētu likties, kā lieka naudas šķērdēšana, tomēr veselībai būtu jābūt katra cilvēka prioritātei un tas iekļaut arī mutes dobuma veselību, jo tiem, kas ir izjutuši patiešām stipras zobu sāpes noteikti ka ir saprašana par to, cik svarīgi ir laicīgi salabot slimos zobus, kā arī katru gadu apmeklēt zobu higiēnistu, lai pārbaudītu caurumus un notīrītu aplikumu no zobu maliņām. Zobu labošanas izmaksas ir daudz un dažādas un viss ir atkarīgs no tā, kādas procedūras ir nepieciešamas, un pie kāda zobārsta jūs dodaties, un ja jūs vēlaties ņemt kredītu zobu labošanai šeit būs trīs kategorijas, kurām jāpievērš uzmanība un katrā no tām parasti tiek ņemts cits kredīta veids:
  • Nopietnas zobu problēmas – Visbaisākais, kas var notikt ar zobiem ir nopietnas mutes problēmas, kā zoba nolūšana, izsišana vai arī iekaišana, kam seko zoba izraušana. Šādas problēmas parasti izmaksā ļoti dārgi jo ir nepieciešams veidot protēzi, tiltiņu vai pat likt implantus, lai varētu atgūt savu ierasto smaidu. Nevienam no mums taču nebūtu patīkami staigāt ar tukšumu kāda zoba vietā, un vēl jo trakāk, ja tas ir kāds no priekšējiem zobiem ko redz kad mēs runājam un smaidam. Tieši šādām situācijām vajadzētu izmantot kādu no ilgtermiņa kredītiem, kurus iespējams saņemt lielā apjomā un ar maziem procentu maksājumiem. Patēriņa kredīts spēs nosegt pat zobu implantu ievietošanu, kas var izmaksāt vairāk kā 1000 Eiro par vienu zobu, kā arī citus mazākus tēriņus.
  • Viena zoba ārstēšana – Ja jums jādodas pie zobārsta, jo kāds no zobiem ir palicis jūtīgs vai arī pēc higiēnista apmeklējuma jums tika atklāts kāds caurums, tad noteikti, ka ir iespējams saņemt mazāku, īstermiņa aizdevumu, ja jums uz doto brīdi nav naudas, lai samaksātu par šiem pakalpojumiem. Bieži vien pierakstoties pie zobārsta rinda pienāk tikai pēc mēneša vai pat vēl ilgāka laika, un pa to laiku ir iespējams sakrāt naudu, tomēr ja jums jādodas pie zobārsta tūlīt, tad ir iespējams saņemt patēriņa kredītu, izmantot kredītkarti vai arī ātro kredītu, atkarībā no tā cik šis pakalpojums jums izmaksās. Kredītkarte vai ātrie kredīti ir labi maziem izdevumiem, kurus varēsit nosegt no nākamās algas, bet patēriņa kredīti vai arī kredītkarte var tikt ņemti ilgākiem un mazliet lielākiem izdevumiem.
  • Ārkārtas gadījumi(zobu sāpes) – Ja jums sāk sāpēt zobs un steidzami jādodas pie zobārsta bet uz doto brīdi nav līdzekļu, lai par šo vizīti samaksātu, tad nekas cits neatliek, kā paņemt ātro kredītu, ko iespējams dabūt dažu minūšu laikā. Šie aizdevumi ir tieši domāti šādām ārkārtas situācijām, kad nav citu izdeju, un nauda ir vajadzīga, tomēr atcerieties pēc tam šo aizdevumu laicīgi atmaksāt.
Kā redziet, tad katram no šiem gadījumiem ir jāizmanto cits kredīta veids, un ir jābūt piesardzīgiem gan ar kredīta procentiem gan atmaksas laiku, jo neatmaksājot kredītu jūs varat iekulties patiešām lielā ķezā, tāpēc, pat tad, kad ņemiet kredītu stomatologa apmeklējumam padomājiet, vai spēsit to atmaksāt, un mēģiniet izdomāt plānu, kā to izdarīt!
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE