Kredīts ceļojumam, labi vai slikti?

0
ceļojums kredītā Liela daļa cilvēku savas brīvdienas vai atvaļinājumus pavada, apceļojot tuvas vai tālas zemes. Ir iespējams ceļot par samērā nelielām izmaksām, bet tas ierobežo ceļojuma tālumu un atšķirības ģeogrāfijā un kultūrā. Tālākiem un eksotiskākiem ceļojumiem ir vajadzīga krietni lielāka naudas summa, lai segtu visas transporta, nakšņošanas un pasākumu izmaksas. Turīgiem cilvēkiem tā nebūt nav problēma, bet, ja jūsu uzkrājumi nav pietiekoši lieli, jūs varat vērsties bankā vai pie kāda nebanku kredītu devēja, lai segtu šīs izmaksas. Jūs varbūt par ceļojumu nevarat samaksāt uzreiz, bet pēc tā, noteikti būs iespēja to izdarīt. Ceļojumam vajadzīgais aizdevums, iespējams, domāts, lai nosegtu visas izmaksas, bet to var paņemt arī, lai nepietrūktu kabatas nauda. Neviens nevēlētos atcelt jau laicīgi ieplānotu ceļojumu, jo nepietiek naudas, lai papildus apmierinātu savas vajadzības un kaut ko iegādātos. Lai ņemtu kredītu, kurš nosegs ceļojuma izmaksas, jābūt pietiekami pārliecinātam par tā vajadzību kā jebkurā citā kredīta ņemšanas reizē. Jums jābūt drošam, ka varēsiet to atmaksāt laikā, lai nevajadzētu to pagarināt vai maksāt kādas soda naudas par kavētiem maksājumiem. Ja saprotat, ka tā nebūs problēma un kredītu bez darba vietas varēsiet atmaksāt ar nākamo algu vai vairākām algām, tad kredīta ņemšana nemaz nav tik slikta ideja. Pirmā lieta, ko vajadzētu izdarīt laicīgi, ir censties ietaupīt, izvēloties šī paša ceļojuma lētāku piedāvājumu. Tūrisma kompānijas noteikti piedāvā vienu variantu, bet, ja plānojat ceļojumu pats, vienmēr var atrast alternatīvas, piemēram, transportam. Tā jūs samazināsiet summu, kuru jums būs nepieciešams aizņemties un vēlāk atmaksāt ar procentiem. Kad šis darbs padarīts, jāizvēlas izdevīgākais aizdevēju piedāvājums. Ir jāsalīdzina dažādu kredītu devēju piedāvātie aizdevuma varianti, lai atkal atrastu izdevīgāko un ietaupītu vairākus desmitus vai pat simtus eiro, kurus varētu iztērēt daudz lietderīgāk. Procentu summa, atkarībā no tā vai jums ir kredīts ar ķīlu vai bez ķīlas, var būt krietni atšķirīga.

Kas vajadzīgs, lai saņemtu patēriņa kredītu ceļojumam?

Lai saņemtu aizdevumu ceļojumam, jums ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim. Daļa aizdevēju var izsniegt aizdevumu arī nepilsoņiem, bet viņiem ir jābūt Latvijas personas kodam, jeb Latvijas rezidentiem. Ir jābūt arī pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vai personai ar derīgu uzturēšanās atļauju. Jums jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Credit24 piedāvā iespēju saņemt kredītu arī personām, kuras vēl nav sasniegušas šo vecuma slieksni. Jūsu kredītvēsturei jābūt pozitīvai, kas nozīme, ka jūs kredīta noformēšanas brīdī nedrīkst būt citi neatmaksāti aizdevumi un jums nav bijušas problēmas ar aizdevējiem. Persona nedrīkst atrasties jebkādos parādnieku vai nemaksātāju sarakstos, kuri ir cieši saistīti ar kredītvēsturi. Šis ir viens no svarīgākajiem punktiem, lai saņemtu kredītu. Jūsu ienākumiem jābūt regulāriem, un tiem jābūt redzamiem jūsu bankas konta izrakstā. Ņemot kredītu, vajadzīga arī derīga E-pasta adrese, aktīvs tālruņa numurs un konts kādā no Latvijas banku filiālēm (Swedbank, DnB, SEB, Nordea, Citadele, Norvik, GE Money). Ja jūsu konts ir kādā citā bankā, naudu kontā saņemsiet vēlāk. Izpildot visas iepriekš minētās prasības, jums kredītu vajadzētu saņemt bez jebkādām problēmām vai šķēršļiem. Ja kāds no aizdevējiem šo iespēju atsaka, to vienmēr ir iespēja mēģināt pie kāda cita aizdevēja. Kredīts ceļojumam nav slikta ideja, jo visu rūpīgi izplānojot, jūs varat doties kārotajā ceļojumā bez lieka finansiālo rūpju sloga nākotnē. Jums būs brīnišķīga iespēja aplūkot citas zemes realitātē un gūt neaizstājamu pieredzi. Tūristiem vienmēr būs iespēja iegādāties arī kādu taustāmu labumu (tam lieliski noder kredīts ceļojuma kabatas naudai), ko var aizvest mājās. Galvenais ir visu pārdomāt, izvēlēties izdevīgāko variantu un rīkoties, lai ceļojums būtu neaizmirstams.
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE