Kā ceļot ietaupot naudu?

0

Iegādājies biļetes laicīgi

Šajā gadījumā runāsim par avio biļetēm, kurām ir salīdzinoši visaugstākās cenas. Tuvojoties aktuālajai ceļojumu sezonai, biļešu cenas ar nolūku tiek arvien paaugstinātas, līdz pašā sezonā tās sasniedz visaugstāko cenu. Piemēram, ja pirksit lidmašīnas biļeti, kas paredzēta jūlijam, tikai jūnijā, jūs, visticamāk samaksāsit bargu naudu, tieši tādēļ ir ļoti būtiski iegādāties avio biļetes laicīgi, piemēram, jūlijam paredzētās biļetes pērciet jau janvārī. Izmanto tūrisma aģentūru piedāvājumus Tiesa, tūrisma aģentūras pelna no komisijas maksām par tūroperatoru izstrādāto tūrisma pakalpojumu pakešu pārdošanu, kas nedaudz sadārdzina sākotnējo piedāvājumu, bet jāņem vērā, ka arī tūrisma pakalpojumu paketes, kurās iekļauts viss tūristam nepieciešamais komplekss, sākot ar, piemēram, ceļošanas, gidu, nakšņošanas, ēdināšanas un citām izmaksām, tāpat kā jebkas, kas pirkts vairākumā, ir izdevīgākas un līdz ar to arī lētākas. Plāno maršrutus Neļaujieties spontāniem lēmumiem un neplānotiem izdevumiem, kas rezultātā var sadārdzināt jūsu ceļojuma kopējās izmaksas. Izplānojiet un izveidojiet konkrētu maršrutu ar visām potenciālajām izmaksu pozīcijām, un pieturieties pie tā. Protams, ceļošana ir piedzīvojums, tāpēc, ja arī gadās kāds negaidīts un izdevīgs piedāvājums, to, protams, var izmantot varbūt zaudējot nedaudz naudas, bet iegūstot patīkamus un neaizmirstamus iespaidus. Šajā gadījumā runājam par vispārēju maršruta neplānošanu un ļaušanos impulsiem visa ceļojuma garumā, kas gan var novest pie astronomiska rēķina.

Pērc ceļojumu kuponus

Mūsdienās visi kolektīvās iepirkšanās portāli piedāvā dažādu ceļojumu paketes, kurās viss tūristam nepieciešamais ir jau iekļauts, un par visu ir padomāts, ka atliek vien šo piedāvājumu nopirkt. Šajos portālos ir jānopērk kupons, kas piedāvājumam piešķir noteiktu procentu atlaidi, kas, jāatzīst, vienmēr ir izdevīga un padara piedāvājumu krietni lētāku nekā tas ir sākotnēji, iegādājoties to, piemēram, kādā tūrisma aģentūrā.

Apmeklē tūrisma objektus grupās

Pirms apmeklējiet kādu tūrisma objektu, vienmēr iespēju robežās piebiedrojieties kādai grupai vai izveidojiet to paši, jo arī šajā gadījumā apmeklējuma cena grupām ir ievērojami zemāka nekā tā ir apmeklējumam vienatnē.

Ceļo grupās

Arī vispārēja ceļošana grupās ir lētāka nekā ceļošana vienatnē, jo grupām gan transporta biļešu, gan nakšņošanas, gan ēšanas, gan apskates objektu biļešu cenas ir lētākas nekā vienai personai. Lieki pieminēt, ka ceļošana grupās visbiežāk ir iepriekš organizēta un ka vienmēr ir kāds grupas vadītājs jeb atbildīgais, tāpēc no laika gala ir nodrošināts viss tas, ko dabūtu plānot cilvēks vienatnē – pārvietošanās, nakšņošana, ēšana, apskates objektu apmeklēšana un visu šo pozīciju izmaksu plānošana.
Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE