Ilgtermiņa kredīts no 18 gadiem

0

Ilgtermiņa kredīts

 • Ilgtermiņa kredīts ir aizdevums ar procentu likmes darbības sākotnējo periodu, kas ilgāks par vienu gadu.

 • Visbiežāk to iegūšanai ir nepieciešams nodrošinājums – ķīla vai galvotājs.

 • Ilgtermiņa kredītu procentu likmes ir zemākas nekā īstermiņa kredītiem.

 • Ilgtermiņa kredīts tiek atteikts gadījumos, ja klientam ir slikta kredītvēsture vai ja klientam ir nepiemērota maksātspēja.

 • Ilgtermiņa kredītus Latvijā izsniedz visi banku sektora kredītdevēji jeb Latvijas komercbankas, kā arī atsevišķi nebanku sektora kredītdevēji.

Banku kreditoru ilgtermiņa kredīta veidi:

 • Hipotekārais kredīts ir aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu, kas jau ir personas īpašumā vai vēl tikai būs, piemēram, tiks iegādāts vai būvēts. Hipotekārais kredīts visbiežāk tiek ņemts mājokļa iegādei, būvniecībai, remontam, labiekārtošanai vai arī kāda cita, lielāka pirkuma apmaksai.

 • Studiju kredīts ir aizdevums, kas paredzēts pilna vai nepilna laika studiju maksas segšanai. Bankas izsniedz studiju kredītus ar vai bez valsts galvojuma. Bankas sedz studiju maksu līdz pat 100% no tās kopējās summas.

 • Studējošo kredīts ir aizdevums studenta ikdienas izdevumu segšanai, piemēram, transporta, dienesta viesnīcas, grāmatu un citu izdevumu segšanai. Šis kredīts tiek izmaksāts visa gada garumā, izņemot jūliju un augustu.

 • Investīciju kredīts ir aizdevums, kas tiek izsniegts uzņēmumam jauna biznesa projekta uzsākšanai, iekārtu, transportlīdzekļu, nekustamā īpašuma iegādei, celtniecībai vai remontam. Kredīta nodrošinājumam jeb ķīlai var kalpot uzņēmuma aktīvi, pamatlīdzekļi, kapitāldaļas, nekustamais īpašums, dažkārt arī uzņēmuma īpašnieka galvojums vai citi ķīlu veidi.

Nebanku ilgtermiņa kredīta aizdevēji:

 • Credit24” – kredīta atmaksas termiņš ir 2 gadi. Aizdevuma izsniegšana noris 15 minūšu laikā. Jaunajiem klientiem pirmajā aizņemšanās reizē bezprocentu kredīts netiek piešķirts. Pirmajā reizē iespējams aizņemties no 50 līdz 300 EUR. Atkārtoti iespējams aizņemties maksimums 3000 EUR. Kredīta procentu likme ir 10%. Klientam jābūt vecumā no 18 – 70 gadiem. Kredītu nav iespējams aizņemties ar īsziņas starpniecību. “Credit24” gan darba dienās, gan brīvdienās strādā no pulksten 08:00 līdz 22:00.

 • Vivus.lv” – kredīta atmaksas termiņš ir 2 gadi. Aizdevuma izsniegšana noris 10 minūšu laikā. Jaunajiem klientiem pirmajā aizņemšanās reizē bezprocentu kredīts netiek piešķirts. Pirmajā reizē iespējams aizņemties no 50 – 1500 EUR. Atkārtoti iespējams aizņemties maksimums 1500 EUR. Kredīta procentu likme ir 10%. Klientam jābūt vecumā no 20 – 75 gadiem. Kredītu ir iespējams aizņemties ar īsziņas starpniecību. “Vivus.lv” gan darba dienās, gan brīvdienās strādā no pulksten 07:00 līdz 24:00.

 • OpenCredit” – kredīta atmaksas termiņš ir 1 gads. Aizdevuma izsniegšana noris 15 minūšu laikā. Jaunie klienti pirmajā aizņemšanās reizē saņem bezprocentu kredītu. Pirmajā reizē iespējams aizņemties no 50 līdz 350 EUR. Atkārtoti iespējams aizņemties maksimums 1000 EUR. Kredīta procentu likme ir 9,5%. Klientam jābūt vecumā no 20 – 70 gadiem. Kredītu ir iespējams aizņemties ar īsziņas starpniecību. “OpenCredit” gan darba dienās, gan brīvdienās strādā no pulksten 08:00 līdz 22:00.

 • BIGBANK” – kredīta atmaksas termiņš atsevišķiem ilgtermiņa kredīta veidiem ir līdz pat 15 gadiem. Aizdevuma izsniegšana noris 4 dienu laikā. Jaunajiem klientiem pirmajā aizņemšanās reizē bezprocentu kredīts netiek piešķirts. Pirmajā reizē iespējams aizņemties no 200 – 10000 EUR. Atkārtoti iespējams aizņemties maksimums 10000 EUR. Kredīta procentu likmes dažādiem ilgtermiņa kredīta veidiem atšķiras. Klientam jābūt vecumā no 20 – 85 gadiem. Kredītu nav iespējams aizņemties ar īsziņas starpniecību. “BIGBANK” darba dienās strādā no pulksten 09:00 – 21:00, bet brīvdienās no pulksten 10:00 līdz 20:00.

 • Mogo.lv” – auto kredīta atmaksas termiņš ir 6 gadi. Pieteikuma izskatīšana noris 30 minūtes. Maksimālā aizdevuma summa ir 15000 EUR. Kredīta procentu likme tiek izskatīta individuāli. Maksimālā aizdevuma summa ir 90% no auto vērtības. Klientam jābūt vismaz 18 gadus vecam. Kredītu nav iespējams aizņemties ar īsziņas starpniecību. “Mogo.lv” darba dienās strādā no pulksten 08:00 – 20:00, bet brīvdienās no pulksten 10:00 līdz 17:00. Auto ieķīlāšanai ir nepieciešama aktīva (izieta) tehniskā apskate.

Kredīts no 18 gadiem

Kredītus personām no 18 gadiem izsniedz visas Latvijas komercbankas, kā arī tādi nebanku kredītdevēji kā “InCredit Group”, “Credit24”, kā arī auto kredīta devēji “VitaCredit”, “AutoSOSCredit” un “Mogo.lv”.

Ilgtermiņa kredīts no 18 gadiem

Kā redzams, personām no 18 gadu vecuma ir iespējams aizņemties ilgtermiņa aizdevumu pie visiem Latvijas banku kredītdevējiem, kā arī tādiem nebanku kredītdevējiem kā “Credit24” un “Mogo.lv”.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE