Bezprocentu kredīts no 18 gadiem

0

Bezprocentu kredīts ir kreditora aizdevums, kuru klientam izsniedz bez kredīta procentu likmes, proti, ja debitors no kreditora aizņemas 100 EUR, tad arī tieši 100 EUR debitoram līdz kredīta termiņa beigām ir jāatmaksā. Kredīta procentu likme un attiecīgi kredīta procentu maksājumi parasti kalpo par komisijas maksu par kreditētāju kredīta izmantošanu.

Bezprocentu kredītu piedāvā gan banku kreditori, gan nebanku kreditori, bet abu sektoru kreditoru piedāvājums ir ļoti atšķirīgs.

Vairāki banku kreditori jeb Latvijas komercbankas, piemēram, “SEB” banka, “Swedbank”, “DNB” banka, piedāvā klientiem izveidot kredītkarti ar bezprocentu kredīta limitu. Šādām kredītkartēm parasti tiek noteikta gada maksa, kredīta limits, kredīta limita atmaksas termiņš, kredītbrīvdienas, kā arī procentu likme, kas bezprocentu kredīta limita kredītkartei, protams, ir 0%. Piemēram, “DNB” bankas bezprocentu kredītkartes “MasterCard Gold” gada maksa ir 35 EUR, kredīta limits ir summa līdz pat 200% apmērā no algas, kredīta limita atmaksa 100% apmērā jāveic līdz nākamā mēneša 15. datumam, kredīta brīvdienas jeb kredīta tērēšanas laiks ir līdz 45 dienām, un kredīta maksājumu procentu likme ir 0%. Lai noformētu šādu kredītkarti, nepieciešams bankā aizpildīt pieteikumu, uzrādīt pasi, kā arī ienākumus apliecinoši dokumenti, ja alga netiek pārskaitīta uz konkrēto banku – izziņa no VSAA vai pēdējo 6 mēnešu algas konta izraksts ar izdevējbankas apstiprinājumu. Kas nav mazsvarīgi, ja debitors regulāri un laicīgi veic bezprocentu kredīta atmaksu, šo kredītu iespējams aizņemties pastāvīgi, turklāt, par kredīta piešķiršanu nemaksājot komisijas maksu. Ja kredīta atmaksa tiek kavēta vai netiek veikta laicīgi, debitoram jāmaksā soda procenti.

Citādu bezprocentu kredītu izsniedz daži nebanku kreditori, kas parasti bezprocentu kredītu izsniedz saviem jaunajiem klientiem, kad tie kredītu aizņemas pirmo reizi. Tiesa gan, tad, kad jaunais klients vēlas aizņemties kredītu pie tā paša kreditora atkārtoti, bezprocentu kredītu vairs nav iespējams iegūt – pēc tam kredītam tiek pielāgota procentu likme. Latvijas nebanku kreditori, kas jaunajiem klientiem pirmajā reizē izsniedz bezprocentu kredītu, ir “Ondo.lv”, “Kredits7”, “CreditOn.lv”, “Kredits365”, “SohoCredit”, “Ferratum”, “OpenCredit”, “LatCredit”, “GreenCredit”, “Finanza”, “AtraisKredits.lv”, “SMSCredit.lv”, “MiniCredit” un “ViaSMS.lv”.

Kredīts no 18 gadiem

Kredīts no 18 gadiem ir banku vai nebanku kreditētāju aizdevums personām vecumā no 18 gadiem. Kredītu no 18 gadiem izsniedz visi banku kreditori jeb Latvijas komercbankas, kā arī tādi nebanku kreditori kā “Credit24” un “InCredit Group”, kā arī auto kredīta aizdevēji “Mogo.lv”, “VitaCredit” un “AutoSOSCredit”.

Bezprocentu kredīts no 18 gadiem

Kā nākas secināt no iepriekšminētā, personām vecumā no 18 gadiem Nav iespējams aizņemties bezprocentu kredītu no nebanku kreditoriem, bet ir iespējams aizņemties to no banku kreditoriem, nokārtojot kādā no Latvijas komercbankām kredītkarti ar bezprocentu kredīta limitu jeb bezprocentu kredītkarti.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE