Auto kredīts

Auto jeb automašīnas kredīts ir naudas aizdevums, kuru izsniedz pret jūsu automašīnu vai jūsu jaunā auto iegādei. Izšķir tieši šādus divus veidus, kur viens kredīts ir domāts jaunas automašīnas iegādei un ir līdzīgs patēriņa kredītam, bet otrs veids ir nauda, pret jūsu automašīnu, kā ķīlu. Būtībā nebanku kreditori tieši vairāk izsniedz šos auto kredītus pret automašīnas ķīlu, kas nozīmē to, ka šajā rakstā arī došu lielāku ieskatu tieši par šāda veida aizdevumiem.

AizdevējsPieteikuma izskatīšanaJebkurš transportsMax summaMēneša % likme Max no vērtībasNepieciešama TADarba laiksSaņemšana
Mogo auto kredīts 30 min 15000 € Izskata individuāli 90% D:  8:00 - 20:00
B:  10:00-17:00
AutoSOScredit auto kredīts 60 min 3500 € Izskata individuāli 70% D:  10:00 - 18:00
B:  Nestrādā
VitaCredit auto kredīts 120 min 20000 € Sākot no 15% gadā 100% D:  9:00-18:00
B:  Nestrādā

Kredīts pret auto ķīlu jeb visiem tā zināmais auto kredīts ir naudas aizdevums, kuru var saņemt ikviena pilngadīga persona ieķīlājot savu automašīnu un summa, ko iespējams saņemt ir pat līdz 90% no jūsu automašīna vērtības! Auto kredīts ir labāks, kā ātrie kredīti, vai SMS kredīti tieši tāpēc, ka jums ir iespējams saņemt aizdevuma summu ievērojami lielāku nekā bez-ķīlas aizdevuma gadījumā, jo kredītiestāde var daudz drošāk aizdot naudu, kad pret šo naudu tiek dota ķīla – šajā gadījumā jūsu automašīna. Šādu kredītu izsniedzēji var piedāvātsaviem klientiem arī mazākus procentu maksājumus un ilgākus atmaksas termiņus, jo auto ir kā garantija, un kredīta nemaksāšanas gadījumā vai arī līguma laušanas gadījumā automašīna paliek kredītiestādes rokās un jūs no parāda tiekat atbrīvots. Tātad tas nozīmē, ka auto kredīts ir viegls un ātrs veids, kā iegūt lielāku naudas summu kādu remontdarbu veikšanai, vai lielāku pirkumu veikšanai, bet lai saņemtu šādu aizdevumu jums ir jāatbilst šādiem nosacījumiem:

 • Jums ir jābūt vismaz 18 gadiem,
 • Automašīnai jābūt reģistrētai uz jūsu vārda,
 • Automašīnai jābūt izietai Latvijas valsts ikgadējai tehniskajai apskatei,
 • Automašīnai jābūt apdrošinātai ar OCTA,
 • Automašīnai nedrīkst būt aktīvs nenomaksāts kredīts,
 • Spēkratam jābūt jaunākam par 20 gadiem,
 • Jums jābūt Latvijas valsts iedzīvotājam,
 • Jums būs nepieciešami aptuveni 40 Eiro visu papīru pārrakstīšanai
 • un kredīta noformēšanai,
 • Ja vēlaties saņemt summu lielāku par 3500 Eiro auto jābūt arī KASKO apdrošināšanai.

Ja jūs un jūsu auto atbilst visiem šiem nosacījumiem tad jums ir iespējams pieteikt šādu aizdevumu pie kāda no auto kredītu izsniedzējiem, un process, kādā jūs varēsiet saņemt aizdevumu ir sekojošs:

 1. Jums jāpiesaka auto kredīts norādot savus personas datus un automašīnas datus,
 2. Jūs saņemsiet atbildi par to, vai kredīts tiks vai netiks piešķirts,
 3. Ja kredīts tiks piešķirts jūs ar ekspress-pasta palīdzību saņemsit dokumentus, kuri būs jāaizpilda un jādodas ar tiem uz CSDD,
 4. CSDD jums būs jānoformē jūsu automašīna, kā komercķīla mainot tās oficiālo īpašnieku,
 5. Pēc visu papīru noformēšanas auto paliks jūsu rīcībā, un jūs saņemsiet naudu savā bankas kontā.

Būtībā viss šis process aizņemt ne vairāk kā dažas dienas, un kad visi papīri būs noformēti jūs varēsit turpināt braukt ar savu auto, kas ir šī aizdevuma labākā daļa, jo, lai gan auto vairs nebūs oficiāli jūsu īpašumā, jūs vēl joprojām varēsit to izmantot un arī izmantot Kredītā saņemto naudu pēc savas sirds patikas. Saņemot šādu automašīnas kredītu jūs varat saņemt līdz pat 15000 Eiro lielu aizdevumu,jums var būt slikta kredītvēsture, aizdevumu varat noformēt uz termiņu, kas garāks par 60 mēnešiem un auto paliek jūsu rīcībā – un tas nozīmē, ka šis ir viens no labākajiem aizdevumiem, ko piedāvā Latvijas nebanku kredītdevēji.

CLOSE
CLOSE