Ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas

1

Daudzās pasaules valstīs, tai skaitā Latvijā, 18 gadi ir tas vecums, kad cilvēks kļūst pilngadīgs un līdz ar to tam tiek sniegtas vairākas privilēģijas, kas līdz 18 gadu vecumam bija liegtas. Latvijā no 18 gadu vecuma iespējams nokārtot un iegūt transportlīdzekļa vadītāja apliecību, iegādāties un lietot alkoholu un tabakas izstrādājumus, piedalīties parlamenta vēlēšanās, reģistrēt laulību, iegūt ieroču nēsāšanas atļauju, apmeklēt bārus un naktsklubus, iestāties profesionālajā dienestā, kā arī legāli darīt daudzas citas līdz 18 gadu vecumam nepieejamas nodarbes. Viena no privilēģijām, ko sniedz 18 gadu vecuma sasniegšana, ir iespēja iegūt kredītu.

Kredītu no 18 gadiem iespējams aizņemties gan pie banku, gan pie nebanku kredītdevējiem, tomēr jāatceras, ka ne visi kreditori izsniedz kredītu personām no 18 gadu vecuma. Kredītu no 18 gadiem izsniedz visi banku sektora kreditori un tādi nebanku sektora kreditori kā “Credit24” un “InCredit Group”, kā arī auto kredīta izsniedzēji “Mogo.lv”, “AutoSOSCredit” un “VitaCredit”. Arī iepriekšminētie nebanku kreditori viennozīmīgi neizsniedz kredītus – tas, vai kredīts klientam tiek izsniegts, ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā aizdevuma summa un kredītvēstures rādītāji.

Ja aizdevuma summa ir tik neliela, kādu visbiežāk izsniedz ātro kredītu aizdevēji, visticamāk, ka jūsu kredītvēsture nemaz netiks pētīta un kredīts tiks izsniegts jebkurā gadījumā. Faktiski kredītu izsniegšanas noteikumus katrs kreditors sev nosaka pats – tie mēdz ļoti atšķirties, tāpēc vienādās situācijās arī kreditoru reakcija mēdz atšķirties, proti, vienam un tam pašam klientam viens kreditors neizsniedz aizdevumu, bet otrs izsniedz. Ja kredīts tiek lūgts kreditoram, kas neatkarīgi no sava statusa un aizdevuma summas vērtē potenciālā klienta kredītvēsturi, jums, kā jaunajam klientam, ir jāpievērš uzmanība vairākiem savas kredītvēstures rādītājiem.

Kredītvēsturē tiek vērtēti fakti, vai jums ir nokārtotas visas kredītsaistības, kā arī vai jūs esam maksātspējīgs, proti, vai jums ir pastāvīgi ienākumi. Ja jums ir nenokārtotas kredītsaistības, atkarībā no kreditora nosacījumiem, jums aizdevumu var neizsniegt, bet var arī izsniegt. Runājot par ienākumiem, vairākumā gadījumu ienākumi veidojas no darba algas, bet, ja darba vietas nav, nav arī darba algas. Bet, kā zināms, darba alga nav vienīgais ienākumu avots – personai 18 gadu vecumā var būt arī, piemēram, vecāku vai citu personu piešķirta nauda, ziedojumi, sociālie pabalsti, honorārs, “aplokšņu alga”, apdrošināšanas atlīdzības, kā arī citi ienākumi. Tā kā, ja jums nav darba vietas un jūs vēlaties iegūt kredītu, nezaudējiet cerības – kreditors, vērtējot jūsu kredītvēsturi, redzēs, ka jums nav darba vietas un darba algas, bet ir citi ienākumu avoti. Ja šie ienākumi būs pietiekoši un regulāri, jums kredīts tiks piešķirts.

Ja kreditors tomēr nevēlas jums piešķirt aizdevumu, jums pastāv iespēja aizņemties kredītu pret ķīlu, piemēram, auto, vai ar galvotāju, piemēram, kādu no vecākiem, kas kalpos par nodrošinājumu, ka jūs jebkurā gadījumā būsit kredītspējīgi. Visizplatītākie kredīti pret nodrošinājumu ir studiju un studējošā kredīts, kuru gadījumā personai ienākumu var nebūt vispār.

Kā nākas secināt, personai, kura ir 18 gadus veca, ir bez darba vietas un vēlas aizņemties kredītu, piemērotākais, katrā ziņā, ātrākais, ērtākais un vienkāršākais kredīta veids ir ātrais kredīts – īstermiņa (parasti līdz 30 dienām) aizdevums salīdzinoši nelielā summā (3000 – 5000 EUR). Ātrā kredīta saņemšanai nepieciešams laiks līdz 15 minūtēm, jo, kā jau minēts, klienta kredītvēsture tiek pārskatīta vispārīgi, līdz ar to arī vairāki faktori, piemēram, maksātspēja un darba vietas esamība, netiek ņemti vērā, kas palielina ātro kredītu pieejamību dažādām cilvēku grupām. Pieejamību it īpaši jaunu cilvēku vidū veicina arī ātrā aizdevuma iegūšanas iespēja ar SMS vai interneta starpniecību.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

1 komentārs

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE