Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem

0

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumu veids, ko izsniedz nebanku kredītdevēji. Ātros kredītus raksturo ātrs aizdevuma pieteikuma izskatīšanas laiks un kredīta izsniegšanas laiks, īss atmaksas termiņš, kas ir vidēji 30 dienas, pieejamība, sniedzot iespēju kredītu iegādāties ikvienam, kas atbilst kreditora priekšnosacījumiem un noteikumiem, ērtība un vienkāršība, sniedzot iespēju kredītam pieteikties un saņemt to ar interneta vai pat SMS starpniecību.

Atkarībā no kreditora, ātro kredītu izsniegšanas laiks mēdz būt no 10 līdz 15 minūtēm, vai pat no 1 līdz 4 dienām. Lielākā daļa ātro kredītu izsniedzēji saviem jaunajiem klientiem, pirmo reizi aizņemoties kredītu, piedāvā bezprocentu kredītu, bet, aizņemoties to jau atkārtoti, tiek piemērota kredīta procentu likme. Ātro kredītu summas mēdz būt ļoti dažādas, sākot no 5 EUR un beidzot ar 10 000 EUR. Personām, kas vēlas saņemt ātro aizdevumu, kā noteikuši dažādi kreditori, ir jābūt vecumā no 18 līdz 85 gadiem. Liela daļa ātro kredītu devēju piedāvā opciju saņemt kredītu ar īsziņas starpniecību jeb SMS kredītu. Kā noteikts likumā, ātro kredītu devējiem aizliegts izsniegt kredītu laikā no pulksten 07:00 rītā līdz 23:00 vakarā, tāpēc, balstoties uz šo likumu, dažādi nebanku kredītdevēji dažādi organizē savu darba laiku gan darba dienās, gan brīvdienās, apejot aizliegto kredītu izsniegšanas laiku. Lielākā daļa nebanku kreditētāji, tostarp arī ātro kredītu devēji, ir Latvijas Nebanku kreditoru asociācijas biedri, kuri organizē savu individuālo darbību, kas balstīta un vienotiem asociācijas principiem un informāciju.

Latvijā vairākums ātro kredītu devēju aizdevumus izsniedz īstermiņā, tātad uz laiku, kas mazāks par 1 gadu jeb 12 mēnešiem. Tomēr ir arī daži ātro kredītu aizdevēji, kas aizdevumu izsniedz ilgtermiņā, proti, uz termiņu, kas ilgāks par 12 mēnešiem. Tādi kreditori ir “Credit24”, “Vivus.lv”, “OpenCredit”, kuru maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir 24 mēneši, kā arī “BIGBANK” ar maksimālo termiņu 60 mēneši un “InCREDIT GROUP” ar maksimālo termiņu 48 mēneši. Pie ātro kredītu devējiem nosacīti pieder arī auto kredīta izsniedzēji “Vita Credit”, “Auto SOS Credit” un “Mogo.lv”, kuru maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir no 60 līdz 72 mēnešiem. Jāpiebilst, ka pieminētos kredīta atmaksas termiņus nosaka kreditori paši, tāpēc tie var arī mainīties.

Dalies ar citiem:

Par autoru

Dzīvē ir dažādi vaļas prieki - mans ir rakstīšana, un tieši - par finansēm. Latvijā atro kredītu tirgus pēdējos gados ir ļoti populārs, man mēŗķis ir brīvos brīžos palīdzēt cilvēkiem izdarīt gudru izvēli plašajā piedāvājumu klāstā.

Atstāj komentāru

CLOSE
CLOSE